Autor Zpráva
Peta
Profil *
Mam takovyto prehravac...
http://www.volny.cz/peter.mlich/x/x/emelodie.htm

Jak ho vylepsit, aby slo menit skladbu v opere a jaky MALY plugin nebo co udelat, aby to slo ve Firefox? Mi to ve FF chce instalovat nejaky apple quick a ten si zas instaluje javu, 50M v cudu... A stejne to nejede.

(mracek@xko.cz) ale ctu to i na foru :)
Fred
Profil
Nevím to jistě, ale tipuju, že aby ti to fungovalo, musel by jsi ptestovat podporu formátu a existenci konkrétního pluginua poté nabídnout vhodnou alternativu. Bohužel formátů je příliš velké množství a každý má nainstalováno něco jiného. Proto se taky na přehrávání hudby nejvíc hodí flash, a ten taky každý nemá nainstalován. je to prostě problém. Mimochodem to stop() a play co používáš je taky IE only. To už je lepší vkládat object pomocí DOM, tady se můžeš třeba inspirovat http://xy.wz.cz/radio/ , http://xy.wz.cz/radio/radio.js , je to jenom bookmarklet pro vlastní potřebu s předpokladem toho konkrétního pluginu. Tady pak je nějaký seznam mime typů http://www.asahi-net.or.jp/en/guide/cgi/mimetype.html .
Peta
Profil *
Fred: http://xy.wz.cz/radio/, koukal jsem na zdrojak a to je ASX , cili nejaka ASP aplikace na cizim serveru. To bych nerad. ale dik i za to.

Co se tyce souboru, kdyz kliknes na odkaz, dozvedel by ses, ze mi jde o MID. Zadny dalsi format nema smysl prehravat na netu, jsou zbytecne konske.

Ty pripony jsou zajimave....

Za to stop() dik. To uz jsem nekde cetl, dam si tam poznamku...
Proc mi to ale nejede v opere? Jako pri load hudba naskoci a jede. Ale nelze ji zmenit prepsanim divu pomoci innerHTML. Proc se to nespusti? Na FF bych se asi vykaslal s temi pluginy. To si nemuze pro midi pouzit vlastni miniplugin? :)
Fred
Profil
Peta
koukal jsem na zdrojak a to je ASX , cili nejaka ASP aplikace na cizim serveru No o tom bych musel něco vědět :)
Fred
Profil
Koukám, že se musím omluvit, s tím asx máš pravdu to je na cizím servru. Je to to stahované rádio. To jsem si nějak neuvědomil. Promiň.

Zkus si ještě v čisté nové instlaci FF napsat do adresního řádku about:plugins a přejít. Vypíše to seznam defaultně nainstalovaných pluginů s jejich MIME typy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0