Autor Zpráva
Dj.Silver
Profil *
Prosím potřebuji poradit.Vytvořil jsem si dynamické menu v programu Web Designers Toolkit with Menu Ex. Program mi vygeneroval dvo soubory.První s příponou js a druhý html. Ze souboru s příponou html jsem zkopíroval kod javasriptu a vložil do svých stranek. Menu mi funguje ale at ho vložim kde koliv tak se mi neustále zobrazuje v levém horním rohu.Neznáte někdo prosím učinnou radu aby se mi menu zobrazilo břesně na místě kdo ho potřebuji? Předem moc díky.
peta
Profil
Dj.Silver
Precti si svuj dotaz a zamysli se, jak a s cim ti muzeme pomoci? Vem to z pohledu tve babicky. Co ji davas za informace a co bys po ni rad. Jako, carovat neumime. Co treba odkaz na stranku?
Nebude spise problem v pozicovani nez v JS?
jakpsatweb - css - position
jakpsatweb - css - float
jakpsatweb - diskuse - css - a tam ti samozrejme bez stranky take neporadi
Dj.Silver
Profil *
Omlouvám se ale nemám moc zkušeností v diskuzích.Zdrojové soubory jsem zabalil do archívu a uložil pod link http://www.djsilver.hu.cz/web.rar
Každopádně děkuji za každičkou radu.
Díky moc
Dj.Silver
Profil *
Zapoměl jsem dodat,že menu obsažené v souboru index, bych chtěl nahradit menu z adresáře menu.rar
Dj.Silver
Profil *
No nic asi to tady funguje jako seznamka a ne jako pomoc pro méně zkušené.Tak promiň te
Dj.Silver
Profil *
No nic asi to tady funguje jako seznamka než jako pomoc pro méně zkušené.Tak promiň te

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0