Autor Zpráva
Petr Svetr
Profil *
Dobreho dne vsem,

potrebuji u formulare vyhodit pokliknuti na tlacitko nove okno, zde vybrat polozku - tim zavrit nove okno a hodnotu dostat do predem daneho pole formulare.

Mohl by mi nekdo doporucit zpusob jak na to, nebo odkaz na nejaky tutorial?

Zkousel jsem http://www.webreference.com/js/tutorial1/opener.html , ale ten mi v FF hazi chybu: uncaught exception: Odepření přístupu pro získání vlastnosti HTMLDocument.stockForm

Dekuji za jakoukoliv radu...
MaJJ
Profil
Nevím, jestli to je to samé, co jsem řešil já, ale asi to bude podobné, tak ti to snad pomůže.
Já jsem měl stránku A (na localhostu), která měla v sobě iframe na stránku B - dejme tomu seznam.cz.
A chtěl jsem na té stránce A mít nějaký JS, který mi v té stránce B vyplní formulář a odešle.
Problém byl v tom, že Firefox má zabezpečení JS, které to nepovoluje, a já jsem nevěděl, jak ho obejít...
No nakonec mi pomohli na czille - však si to přečtěte :)

Ve zkratce - do souboru user.js v C:/Documents and Settings/jméno_uživatele/Data aplikací/Mozilla/Firefox/Profiles/xxxxxxxxx.default/ (to na místě xxxx je pro každého jiné) přidejte tohle:
user_pref("signed.applets.codebase_principal_support", true);

user_pref("capability.principal.codebase.fullaccess.granted","UniversalXPConnect");
user_pref("capability.principal.codebase.fullaccess.id","http://localhost:80");

V tom posledním řádku si dejte název vaší domény, na které je ten skript.

V tom skriptu pak budete muset (nejlépe na začátek toho, co se už týká té druhé domény) dát tohle:
netscape.security.PrivilegeManager.enablePrivilege("UniversalXPConnect ");


A mělo by to jít ... pokud Vám teda šlo o tohle :)
Petr Svetr
Profil *
No diky... ale neslo mi o tohle. Jde mi o beznou klientskou aplikaci...

asi takhle: odkaz (vyber zatim neni z db, cele nove okno je jen kopie z tutorialu)

Problem je v tom, ze to nekdy nekde jde, ale jinde zase ne... klasicky :)

No a ja jaksi potrebuji, aby to pokud mozno slo vsude (kde je zapnuty js)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0