Autor Zpráva
Šaman
Profil *
Zdravím a přicházím s další žádostí o pomoc mám takový problém vymyslel jsem takovýto script, který je pak vyvolaný funkcí onclik a měl by způsobit to že se otevře nové okno bez menubaru a tokovýchto podobných ptákovin a to stávajcí okno by se mělo zavřít. Problém je v tom že mi to funguje jenom v IE a v Mozile to jenom přejede na tu cestu nevíte někdo proč??

<script language="javascript" type="text/javascript">
<!--
function linkclose(){
window.opener = blank;
window.open('cesta' ,'_blank','width=769,height=665,menubar=no,scrollbars=no,resizable=no, status=no, top=50,left=100');
window.close();
}
//--></script>
peta
Profil
Šaman
"to stávajcí okno by se mělo zavřít"
Hlavni okno nelze zavrit. Pokud to umoznuje nejaky prohlizec, pak pomaha virum.Viry delaji to, ze si otevrou 1px okno a puvodni zavrou. A tez oteviraji tisice oken.
Zavirani hlavniho okna bylo proste zakazano.

Muzes ale otevrit okno, v nem dalsi a to otevrene prvni zavrit.
Muzes take prepsat okno pomoci targetu.
Nemuzes, ale zavrit hlavni okno.
Bubák
Profil
Já mam všechny prohlížeče (Firefox, IE, Opera) v defaultním nastavení a žádné okno se mi ani neotevře, jsou zablokované. Okno se mi otevře, pokud použiju:
onclick="window.open..."

nové okno bez menubaru a tokovýchto podobných ptákovin
"Kdysi", když jsem internet neměl doma a chodil do internetových kaváren, kde často byl jen IE a nedalo se nic instalovat, jsem se naučil vylepšit "holé" okno tím, že jsem (v IE) stiskl "Ctrl+N".
peta
Profil
Bubák
Presne to delam, jen trochu jinak. Otevru si nove okno a do nej zkopiruji URL z okna bez tlacitek. A kdyz uz mam normalni okno, tak si v nem mohu menit rozmery. Coz mi vadi u nekterych fotogalerii, ze spatne nastavi rozmery okna a jeste zablokuji, aby jsi je nemohl menit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0