Autor Zpráva
kingston
Profil *
Můžete mi poradit?

Na jedné stránce mám možnost otevřít nové okno. Po otevření okna potřebuji, aby se do hlavní stránky načetl jiný obsah.

Zatím to mám v js přes onClick="window.location.href=...". Ve FireFoxu to funguje, ale v Exploreru ne. Vyskakovací okna blokuje Seznam Lištička. Když ji vypnu, tak se sice okno zobrazí, ale hlavní stránka se nezmění.
habendorf
Profil
Proč přes window.location.href? K přechodu na jinou stránku slouží odkazy.
Plaváček
Profil
kingston

Edit, nepochopil jsem přesně dotaz.
kingston
Profil *
Z jistých důvodů ten odkaz vypadá takhle

<a href='javascript:noveokno(xxx)' onClick="window.location.href='yyy'; return true">

Když uživatel klikne na odkaz, má se otevřít nové okno XXX - to funguje dobře. Ale zároveň se má v hlavním okně prohlížeče načíst jiná stránka YYY - to funguje jen ve FireFoxu. Explorer otevře nové okno, ale už neprovede onClick.

Možná na to jdu špatně, ale jiný způsob mě nenapadá.
habendorf
Profil
Pořád nechápu, proč pro přechod na jinou stránku používáš JS. Proč to neuděláš normálně?

<a href="stranka-na-kterou-se-ma-prejit" onclick="window.open ('stranka-ktera-ma-byt-v-novem-okne', ....
peta
Profil
kingston
jakpsatweb - javascript - priklady
jakpsatweb - javascript - objekt window
Pokud das window.location, pak pracujes prave s aktualnim oknem. Nikoliv hlavnim. Viz prvni odkaz.
Co ti vypisuje JS konzola v prohlizeci, ve kterem to nefunguje?
kingston
Profil *
Díky za rady. Vyřešil jsem to takhle:

<a href="stranka-1" onClick="window.open('stranka-2', '_blank', 'width=800,height=600,menubar=no,resizable=yes,left=0,top=0')">

A vono to funguje :)))
kingston
Profil *
Díky za rady. Vyřešil jsem to takhle:

<a href="stranka-1" onClick="window.open('stranka-2', '_blank', 'width=800,height=600,menubar=no,resizable=yes,left=0,top=0')">


A vono to funguje :)))
habendorf
Profil
Bodejť :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0