Autor Zpráva
hrusky
Profil *
Potreboval by som javascript ktory by vymazal historiu, presnejsie povedane nie historiu ale aby sa nedalo ist v prehliadacoch dozadu tym tlacidlom......javascript neovladam takze mi nepiste veci typu "nauc sa to"...len mi to tu niekto pastnite ;-) lebo som to nikde nanasiel.
Laman
Profil
co dát do stránky vždy preventivní krok vpřed v historii (vrátíš se, ale kopne tě to hned zas zpět)
tady je to na JPW
ale nezkoušel jsem to, jen mě to napadlo. k čemu potřebuješ takovou funkci?
Alphard
Profil
ať uděláš cokoliv, není to spolehlivé, javascript lze zakázat
hrusky
Profil *
Alphard: ano viem o tom ze ide zakazat ale vacsina uzivatelov ho ma zapnuty takze o to nejde...
Laman: diky vyskusam ten script aj ked to nie presne to co som chcel ale ucel by to malo splnit, ide to ze poslem mail jednemu(viac) ludom kde bude obrazok a po kliknuti nan nabehne moja stranka kde chcem aby sa prihlasili. Lenze vacsina uzivatelov si mysli ze co sa to stalo a vratia sa spat, ale ked sa nebudu moct vratit tak sa prihlasia na moju stranku a login a pass sa zapise pekne do suboru ;-)
dracek
Profil
history.go(-1)
hrusky
Profil *
to samozrejme nefunguje, ma to taku istu funkciu ako tlacidlo spet, ja ale chcem aby sa tie moznosti vymazali a nedalo sa ist spet
DJ Miky
Profil
Pokud otevřeš nové okno, nebude mít historii toho původního. Ale nevím, nakolik užitečné řešení to bude.
hrusky
Profil *
no to viem ale potom by sa to otvorilo len na novom tabe a to by mi moc nepomohlo...zacinam si mysliet ze taky script snad ani neexistuje, aj ked sa mi zda ze som ho niekde videl

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0