Autor Zpráva
Leo
Profil
Zmrseny novy prohlizec (IE7) ma nove omezeni sirky okna oteviraneho JavaScriptem - musi byt minimalne 250 pixelu. Nezna nekdo zpusob, jak to obejit? Myslim JS kodem, ne nastavenim prohlizece, diky, Leo
Plaváček
Profil
Leo

Nestudoval jsem to dopodrobna, ale tuším, že se tam IE7 řeší. Viz http://javascript.about.com/library/blpopup10.htm
Leo
Profil
Diky, ale tam je prave jen konstatovani, ze je tov IE7 omezene na >= 250, stejne jako na strankach Microsoftu... Leo
habendorf
Profil
250px na šířku a 150px na výšku.

Nemám čas to zkoušet, ale možná by šlo otevřít 250x150 a následně ho resiznout na míň.
centi
Profil
habendorf
Nešlo, Access denied :)
Leo
Profil
"následně ho resiznout na míň."

Taky me napadlo, ale nemel jsem cas to vyzkouset, takze diky centimu za usetreny cas :-) Leo
centi
Profil
No, access denied bol pravdepodobne výsledok chybky môjho pokusu, každopádne, pokus o resiznutie otvoreného popup okna (window.resizeTo na onload) skončí zase na tých minimálnych hodnotách.
habendorf
Profil
Jj, Access denied se mi nezdálo jako odpovídající hláška. Asi jsi zkoušel nějaké manipulace na jiné doméně (?).
peta
Profil
Leo
"Access denied"
window.resizeTo na onload
V tom bude mozna ten problem. Zkousis to onload. Pravdepodobne window.onload .
- Zkus to v BODY onload= (zadny script v HEAD window.onload=).
- A kdyz nic, zkus pripsat script na konec BODY.
- A pokud stale nic, lze pouzit casovac (casovac bezi mimo bezny js) nebo klikem na nejake tlacitko.
Pokud to nepovoli ani v posledni moznosti, pak bohuzel :)

Nicmene mi to prijde rozumne, ze ma okno nejaky minimalni rozmer. Zrovna 250x150 je teda zbytecne moc. Mohli se spokojit se 120x80.
Leo
Profil
"Zrovna 250x150 je teda zbytecne moc."
No prave, hlavne ta sirka... Leo
centi
Profil
peta
Akýkoľvek pokus o resize skončí neúspechom, resp. na minálnych rozmeroch.
peta
Profil
centi
V tom pridade je to zrejme nekde v nastaveni a pokud si to uzivatel nevypne, tak to nepujde. IE7 tu nemam, takze si nemuzu hrat. Je to zrejme antispam, abys mel vsechna okna viditelna.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0