Autor Zpráva
iru
Profil
Zdravím, omlouvám se za druhý příspěvěk, ale možná jsem ho prve špatně zařadila, možná patří víc sem....

Přenášim datum z kalendáře do pole input. V IE to funguje bez problémů, datum se přenese, ale v Mozile se nepřenese, nevím, v čem může být problém.
Skript je takový:
echo '<input type="text" size="10" name="datum_od" /> <a href="kalendar.php?ev_cislo='.$ev_cislo.'&" onclick="return !window.open(this.href + 'transfer=datum_od', '', 'width=350, height=400');"> Vybrat</a>';

a na stránce kalendar.php mám toto:
echo "<a href='kalendar.php?ev_cislo=".$ev_cislo."&print=$datum_vybrano' onclick="if (opener &amp;&amp; opener.document.getElementById('$_GET[transfer]')) { opener.document.getElementById('$_GET[transfer]').value = '$datum_vybrano'; window.close(); }">";

Odkaz na stránku, kde je ten problém je zde: http://www.web-nyrany.cz/web/pujcovna-dvd/index.php?obsah=detail&id_fi lmu=1221

Nemůžu s tím pohnout, budu vděčná, když mi někdo poradí...
dehtak
Profil
a co to udelat takto
otevres okno treba kalendar.php?datum=......

a tam budes mit

$datum_vybrano = $_GET['datum'];
value = "$datum_vybrano"
iru
Profil
to datum se vybírá až v tom okně s kalendářem a potřebuju je přenést do toho původního okna odkud se kalendář otevíral a následně kalendář zavřít.
peta
Profil
jakpsatweb - javascript - objekt window ?
dokonce muzes kalendar vlozit do puvodni stranky a tim padem nepotrebujes zadna okna.
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/calendar.htm
iru
Profil
dívám se na ten objekt window na jakpsatweb, ale moc chytrá z toho nejsem (s javascriptem těžce bojuju....), ale chtěla bych se tedy zeptat mám tam chybu, nebo Mozila toto nepodporuje? Protože v IE to dělá co má, tak nevím, jestli pátrat dál po chybě, nebo se to bude muset vyřešit jinak. Kalendář mám celý v PHP.
peta
Profil
dej si alert(opener)
resp alertuj si kazdy prvek v te podmince.

onclick="if (opener && opener.document.getElementById('$_GET[transfer]')) { opener.document.getElementById('$_GET[transfer]').value = '$datum_vybrano'; window.close(); }">";

function fff(x,y)
{
if (opener && opener.document.getElementById(x)) { opener.document.getElementById(x).value = y; window.close(); }
}
onclick = "fff('$_GET[transfer]','$datum_vybrano')"
cili
function fff(x,y)
{
alert(opener)
alert(opener.document)
alert(opener.document.getElementById(x))
alert(opener.document.getElementById(x).value)
}
hned budes vedet na cem jsi.
a v objektu window plati poslednich 20 radku, tam se pracuje s ramy a okny

jinak je treba se podivat, co ti pise JS konzola.
JS konzola nepise nic, kupodivu.
centi
Profil
opener.document.getElementById('datum_od')
Samozrejme, že to nemôže fungovať, keďže neexistuje žiadny HTML element s takým ID. V input políčku, do ktorého sa má vybraný dátum vložiť totiž ID atribút úplne chýba. Takže stačí do toho inputu ešte pridať id="datum_id" a začne to fungovať.
iru
Profil
centi Zachránil jsi mě, neustále jsem tu chybu přehlížela, moc díky!

peta Díky za tip, na objevení chyby...
Scamp
Profil *
4peta - to je přesně to co jsem hledal, zbytek si překopu podle svého;-) Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0