Autor Zpráva
zera
Profil *
obecne som sa snazil a select-option vyber kanalu a nasledne jeho odoslanie akciou onchange() do embedu alebo objectu. vkuse mi pise ze nema object a ja si chybu nevidim tak prosim o pomoc:
(neuspel som ani s getelemntbyid, len mi prosim nehovorte ze src nie je definovane lebo defacto stranka je nahrate ked sa dostanete k vyberu)

<script language="JavaScript" type="text/javascript">
function nastav(hodnota)
{
document.applets.SopEmbed.src = hodnota;
}
</script>
</head>
<body bgcolor="silver">
<form name="telky">
<select name="vyber" onChange="nastav(this.options[this.selectedIndex].value)">
<option>Vyber kanál...</option>
<option value="sop://broker1.sopcast.com:3912/30313">1. kanál - Kimi56</option><!--atd atd aktivne kanaly -->
<option value="sop://broker1.sopcast.com:3912/6002">2. kanál - CCTV</option>
</select>
</form>
<embed src="sop://broker1.sopcast.com:3912/8205" type="application/x-wmplayer" width="500" height="375" id="SopEmbed" name="SopEmbed"></embed>


!!! DAKUJEM !!!
centi
Profil
Toto mi funguje v pohode: document.getElementById('SopEmbed').src = hodnota;
zera
Profil *
moja chyba, zabudol som napisat ze objekt embed nefunguje a musi byt doplneny do<object></object> a mas pravdu ta formula get....funguje ale akonahle embed uzavriem do object tak mi vyskakuje error, ze taky SopEmbed neexistuje alebo nieje objekt. V podstate ja potrebujem spojazdnit video stream s par kanalmi vo vybere ale stream funguje len s tym hlupym >object< takze neviem co s tym.
zera
Profil *
<title>Live TV</title>

<script language="JavaScript" type="text/javascript">
function nastav(hodnota)
{
document.getElementById('SopPlayer').SopEmbed.src = hodnota;
}
</script>
</head>
<body bgcolor="silver">
<form name="telky">
<select title="nevim" name="vyber" onChange="nastav(this.options[this.selectedIndex].value)">
<option>Vyber kanál...</option>
<option value="sop://broker1.sopcast.com:3912/30313">1. kanál - Kimi56</option>
<option value="sop://broker1.sopcast.com:3912/6002">2. kanál - CCTV</option>
</select>
<input type="button" value="Play!" type="submit" onClick=";" />
</form>

<object id="SopPlayer" name = "SopPlayer" classid="clsid:8FEFF364-6A5F-4966-A917-A3AC28411659" codebase="http://download.sopcast.com/download/SOPCORE.CAB#version=1.1 .2.0"
height="375" width="500">
<param name="AutoStart" value="1">
<param name="SopAddress" id="SopAddress" value="sop://broker1.sopcast.com:3912/8205">
<param name="ChannelName" value="UEFA Super Cup">
<embed src="sop://broker1.sopcast.com:3912/8205" type="application/x-wmplayer" width="500" height="375" id="SopEmbed" name="SopEmbed"></embed>

</object>

</body>
</html>



sorry za spam, nieco v tomto zmysle, len vkuse dostavam error ze getel...(...).... je nill or not object
dakujem
centi
Profil
A prečo nepristupuješ k tým elementom priamo?

document.getElementById('SopAddress').value = hodnota;
document.getElementById('SopEmbed').src = hodnota;
zera
Profil *
hovorim, pokial su tie elementy uvnitr <object></object> tak mi ich nenajde a pise ze to nie je objekt alebo je to nill. proste ak dam ambed von a pristupujem ho cez getelementbyid je to ok ale potom mi nefunguje streaming, ten vyzaduje object :(((

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0