Autor Zpráva
ond125
Profil *
Potřeboval bych zjistit, jestli je nějak možné detekovat zda je zobrazený scrollbar. Jelikož jsem zjistil, že ve firefoxu a opeře se scrollbary nezapočítávají do "window.innerHeight" a v exploreru 6 a safari ano. Což mě trochu komlikuje pozicování.
roberta
Profil
pozicovať stránku podľa zobrazovania scrollbaru nie je najštastnejšie riešenie... čo ak má niekto vypnutý javascript? ako napozicuješ stránku, keď má niekto zobrazenú históriu na pol obrazovky? atď... sú s tým iba samé problémy

http://www.google.com/search?hl=en&q=javascript+detect+scrollbar
ond125
Profil *
Pozicuji pouze paticku s odkazem goTop, kdyz ma nekdo vypnuty javascript, tak je to udelane tak ze jednoduse zustane na konci stranky (taky je to paticka), jinak s javascriptem se cudlik goTop pri scrolovani pohybuje, coz se vyplati u dlouheho obsahu.

Pozicuji pomoci position:absolute a top:, bottom so chova v kazdem prohlizeci jinak, tak jsem ho zavrhl.

Problem: vsechno funguje nadherne, ale kdyz zmensim okno a zobrazi se horizontal-scrollbar(firefox, opera) tak goTop prekryje a jelikoz bych chtel mit vse zarovnane ke spodnimu okraji (tedy imatace bottom:0px, ktera je stale na spodu stranky).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0