Autor Zpráva
Jules
Profil *
Potřebuju aktualizovat stránku, jen když se nějak změní. Nekde jsem našel: location.reload(false), ale to mi ji stejně aktualizuje pokaždý. Kdyby to nešlo, tak aspoň jak udělám, aby se stránka odskrovala na místo, kde byla před aktualizací?
Peta
Profil *
Jules: scrolovani se dela <a name=...> nebo to maji v sobe prohlizece, jako Firefox, ze maji 2 aktualizace.
- V jedne zmeni obsah JS, stranky, ale ponecha treba radek s adresou a vyplbene hodnoty ve formulari.
- V te druhe ti provede celkovou aktualizaci

F5 a tlacitko refresh, odklepnutim adresy v bilem policko. Nevim ted, ktere dela ktere.

Potom mas vselijake takove vychytavky jako metarefresh a spol a zakazani refreshe a tak... To tu mozna mas v JS v prikladech ,takove veci, si je projdi. Nebo ti nekdo jeste napise.
Jules
Profil *
Vysvětlím ještě jak to přesně vypadá. Mám stránku, na ní vnořený rám kde zobrazuju stránku, kde PHPečkem zobrazuju textovej soubor jako primitivní diskuzi. Po určitý době se to aktualizuje, abych věděl jestli někdo nepřidal něco dalšího, ale odskroluje se to úplně nahoru.
madakilla
Profil *
peta mala pravdu, daj tam <a name=jump_here> a potom iba location.href('stranka.php#jump_here')
...alebo tak nejak... alebo location.reload('stranka.php#jump_here')
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0