Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
jde nějak udělat at nejde číst zdrojový kód?
Ivorius
Profil
jj. existují na to přímo nějaké programy, ale myslím že to není dobrý nápad.
Tomik
Profil
To Anonmní: Tak, jako tak (pokud chceš, aby byl JS kód funkční) se musí ten kód dostat k prohlížeči, tj. že ho pak má ten prohlížeč někde uložen, takže to před bystřejším uživatelem neschováš a ty ostatní uživatele nějaký JS kód nezajímá. Takže je, si myslím, celkem zbytečné pokoušet se ho nějak znepřístupnit.
Peta
Profil *
Souhlasim s Tomik, lepsi uzivatel jsi kod dokaze zjistit vzdy, pokud kodujes pomoci JS.

Ale videl jsem komprimacni programy, ktere komprimuji HTML. A ne, ze odmazou prebytecne znaky, lae primo LZW. K tomu vyuzivaji nejake activeX, ktere si musis nainstalovat.
Cili tvym ukolem by bylo pouzit skript, ktery se pokusi uzivateli naistalovat dekodujici komponentu (pokud ji nema) a po te mu to desifruje nejakou tvoji webku. K LZW neni problem pak zamontovat password do te komponenty. A to uz ani nemusis mit LZW. Jen to musis teda naprogramovat :)
Bohuzel je to placeny ten soft. Nevim, zda je neco free. Vetsina techto programku pouze odmazava prebytezne znaky a tagy a nazyvaji se kompresory...

Samozrejme lepsi uzivatel si necha wbku dekodovat a primo ulozi z prohlizece a zas mas po ptakach :) A kdyz to zakazes nejakym scriptem, tak pouzije prohlizec, ktery zakazovaci scripty umi vypnout.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0