Autor Zpráva
KOKOHNAT
Profil
Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje java script, který by zamezil měnění rozlišení na webu? Stránka se zobrazuje dobře jen, když má počítač rozlišení 1024×768 a když to změním, tak se mi celá stránka buď posune nebo zmenší atd. Za každou pomoc díky moc!
FiryCz
Profil
To co píšeš je hloupost, takhle to řešit nejde.
Raději obal celou stránku do divu, kterému dáš šířku tak 970px. Pak to zůstane vždy stejné, jenom někdy bude na levé straně bílé místo...
Alphard
Profil
roslišení javascriptem (naštěstí) nastavit nelze
lze ho však zjistit a lze změnit velikost okna, ale někteří to mají zakázané

pro větší rozlišení uzpůsob css tak, aby byla pevná šířka a na straně zůstal volný prostor
pro menší je každá rada drahá (posouvání do stran je velice neoblíbené), ale už jich je AFAIK minimální procento zastoupení

a vůbec nejlepší je mít web takový, aby se přizpůsobil určitému intervalu rozlišení, např. 800 - 1300
KOKOHNAT
Profil
oki, díky
habendorf
Profil
Pak to zůstane vždy stejné, jenom někdy bude na levé straně bílé místo...

A já bych řekl, že na pravé.
Joker
Profil
Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje java script, který by zamezil měnění rozlišení na webu? Stránka se zobrazuje dobře jen, když má počítač rozlišení 1024×768 a když to změním, tak se mi celá stránka buď posune nebo zmenší atd.
Hehehe, ještě že se všechny problémy neřeší takovýmhle způsobem.
Například- problém: silnice je ve velmi špatném stavu. Řešení: uděláme ceduli "Pozor, silnice ve špatném stavu".

Lepší bude řešit příčinu problému, tj. jak píše Alphard:
vůbec nejlepší je mít web takový, aby se přizpůsobil určitému intervalu rozlišení, např. 800 - 1300

Alphard
pro menší je každá rada drahá (posouvání do stran je velice neoblíbené), ale už jich je AFAIK minimální procento zastoupení
Na druhou stranu ale roste podíl mobilních telefonů atd. s ještě menším rozlišením.
Ale slušný prohlížeč na mobilním telefonu (= Opera Mini :o) ) umí stránku "přeorganizovat" tak, aby se v nízkém rozlišení rozumně zobrazila.
FiryCz
Profil
habendorf
Njn, stárnu ;) díky za opravu
KOKOHNAT
Profil
dik a jak to ma udelat, aby se to prizpusobilo rozliseni 800-1300?
KOKOHNAT
Profil
ja mam na tom webu flash prezentaci jako hlavni stranku a kdyz dam mensi rozliseni, tak se zmensuje...
(www.bacha-medved.wz.cz) da se to zmensovani necim zastavit? :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0