Autor Zpráva
Martin Malík
Profil
Nevíte někdo, jak se dá zprovoznit Gravatar na Bloguje.cz?

Případně by mi pomohl JS, který by dokázal vytvořit gravatar_id, na jejich stránkách píšou, že to je hexadecimal MD5 hash of the requested user's email address with all whitespace trimmed. The value is case insensitive. Já bohužel Javascript neumím, tak bych byl moc vděčný, kdyby mi s tímhle někdo pomohl. ;)
peta
Profil
Martin Malík
ok, ktery jazyk umis, aby jsme ti mohli JS priblizit? Jinak nechapu dotaz. Nevim, co je gravatar, na bloguje.cz nechodim, a tak proste nemam predstavu.

JS pro MD5 hash se da najit googlem.
google.com javascript md5 hash function
souki
Profil
Do konkurenčního Bloguje nevidím, ale pokud nevypisuje emaily v surovém formátu do kódu stránek (což asi ne), tak gravatary nerozběhneš
Martin Malík
Profil
souki
Surové maily vypisuje, jenže já je neumím tím javascriptem zpracovat, našel jsem na to nějakou funkci, ale neumím jí použít.

Jak bych tedy mohl vypsat výsledek funkce md5() někam do stránky?
Martin Malík
Profil
Prosím, já věřím, že to pro vás je jen drobnost.
souki
Profil
Já bych si stáhnul nějakou tu veselou funkci pro MD5 a pak přes onload prolezl DOM a přidal do stromu obrázky.
Martin Malík
Profil
souki
To ani nebude potřeba. Fci mám staženou, řekněme že se jmenuje md5(), jak v tomhle případě vypíšu někam na stránku ten hash, je to asi úplnej záklas, jenom já nevim jak to udělat. Prostě to samý jako v PHP echo md5("email");. Díky moc
peta
Profil
Martin Malík
jakpsatweb - javascript - priklady
jakpsatweb - javascript - priklady - formulare

jako, ty mas nejakou funkci. Ja mam treba porsatko. Jak mi na tom porsatku najdes, proc mi nesviti cervene svetylko? Kdy mu pripojim dratky pres odpor na 9V baterku, tak sviti.
Neni na cem spravovat :)
Co ti dava vystup te funkce? Jak to zjistime, kdyz ji mas ty a ne my?
alert(md5('ahoj'));
pokud to dava retezec, tak je asi 10 metod, jak do stranky neco zapsat
.createTextNode('str')
.innerHTML =
.text =
.write('str')
.writeln('str')
.value
.title
...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0