Autor Zpráva
Maxxx
Profil *
Ahoj,

na strance mam umistene tlacitko-button, ktere otevira okno (window.open()), na stranku s tlacitkem se z otevreneho okna odkazuji jako window.opener, coz je v poradku. Problem je, pokud v otevrenem okne kliknu na nejaky odkaz, dostanu se jinam, pak se dostanu treba zpatky presne na stejne misto jako pred kliknutim a window.opener uz mi nejede:/ - pritom se pohybuji porad v otevrenem okne :(

Nevite co s tim?

Diky,

Max.
peta
Profil
Maxxx
Ja mam doma skodovku. Zlobi asi motor. Nevis, cim to je?
Nevis, leda bych ti motor prinesl. Coz jsi neudelal. Tezko rici v cem mas problem.
Kajman_
Profil *
Kdyby to šlo, tak by to zavánělo bezpečnostním rizikem.
Maxxx
Profil *
Ja jsem ale uvedl konkretni pripad, takze dalsi diskuse je naprosto bezpredmetna, i s tvoji skodovkou - nevim, proc to sem tahas .. ale dik za odpoved
Rendy
Profil *
nekteri lide maji neprekonatelnou touhu po vtipnosti, i za cenu obcasne trapnosti, ze peta?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Maxxxe:
Popsaný problém se mi neprojevuje. Škoda. Těšil jsem se na zajímavou diagnózu. Místo toho jsem si úplně zbytečně vyrobil vlastní verzi toho, co ty už někde máš. Dokonce jsem ji zkoušel v několika prohlížečích, protože jsi ani nenapsal, ve kterém ti to nefunguje. Příště se na aktivní přístup vybodnu, abys mohl v tichosti přemýšlet nad tím, proč se ti tu za celý týden objevil jen brouk pytlík se škodovkou, Kajman a roztoužený rejpal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0