Autor Zpráva
novice999
Profil *
Zdravím, zkouším si udělat pár takových drag & drop okýnek pomocí js a mám následující problém. Pokud se na stránce vyskytne formulářový prvek select tak v IE při přesunu okénka je okénko pod selectem což je samozřejmě nežádoucí. Nevíte někdo jak se to dá odstranit, aby to okénko bylo nad všemi prvky na stránce? Díky
los
Profil *
Dá sa to napríklad podložiť elementom iframe - vytvoríš ho (document.createElement), nastavíš mu štýl tak, aby bol pod okienkom (iframe.style.position na absolute, prípadne nastavíš iframe.style.zIndex, vypočítaš pozíciu a rozmery iframe.style.top podľa el.offsetTop, iframe.style.left podľa el.offsetLeft, iframe.style.width podľa el.offsetWidth a iframe.style.height podľa el.offsetHeight) a pridáš do dokumentu (el.insertBefore alebo el.appendChild).
Toto všetko budeš robiť iba v IE, ktorý jediný s tým má problém - takže buď budeš nejako jednoducho detekovať IE alebo použiješ podmienenú kompiláciu (/*@cc_on @*/).

Ak použiješ Google, tak zrejme nájdeš aj nejakú implementáciu, ktorá funguje.
peta
Profil
novice999
je to chyba IE, neda.
Lze to obejit pouzitim IFRAME, jediny zpusob, jak SELECT v IE prekryt. Viz los. IE se da detekovat i javascriptem, bez CC podminkove implementace.
var IE = (document.all && !document.opera);

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0