Autor Zpráva
BigJoe
Profil
Dobrý den...Email seznam.cz zabraňuje nékterým html tagům jejich funkčnost...Potřeboval bych aby po otevření emailu byl uživatel přesměrován na určitou url... Jenže <meta> s přesmérováním je blokován, a tak sem zkoušel i javascript
<script language="JavaScript">

window.location="google.com";
</script>

jenže stránka se začne načítat jako by se to přesměrovalo,ale najednou se přesmérování ukončí,takže uživatel nikam přesmérován nebyl a pořád je ve čtení emailu.
Chci se zeptat jestli to nejde néjak obejít...Myslím že jestli jo,tak pomocí JS,proto to píšu sem.... Přeem díky za odpověď
Gappa
Profil
No to je taky jediné štěstí, že to blokují. Vždyť to by byla díra jak vrata, ne?
BigJoe
Profil
NO to teda jo :D
Tomáš Hanus
Profil
BigJoe
Ano, to teda jo. Podívej se to přípon. Oni cele HTML soubory profiltrují. Někdy s tím třeba právě bývá problém, když odesíláš mail o objednávce. Musí to být čistě html, žadný js, který oni odsraňují. Taky jsem pak měl i problém s kódováním. Seznam mazal myslím i hlavičku, takže bylo kódování tutam :D
BigJoe
Profil
Přišel jsem na to jak do mailu vložit minimálně tag <a>(ibyčejně tam nefunguje). Pokud totiž přijde do emailu na seznam.cz příloha,automaticky se odkazy na ní dávají do konkrétního divu, ve kterém jsou tagy <a>-odkazy (jiné jsem zatím nenašel) povoleny. takže jestli chcete na mail seznam.cz poslat mail s normálním html odkazem pošlete mu :

<div class="attach">
<a href="http://odkaznekam.cz">neco</a>
</div>

BTW: při odesílání samozřejmě musí být zapnuto html (text/html)...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0