Autor Zpráva
Pajka
Profil *
Vím, že se to často řeší, ale dlouho jsem pátral a nenašel jsem nic, co by se mi líbilo. V JS jsem lama, omluvte mě, v (x)HTML a CSS zvládnu cokoli...

Klasický problém. Mám obrázky ve dvou velikostech, na stránce je zobrazen obrázek malý a potřebuju kliknutím na něj otevírat do nového okna velkou verzi obrázku, která je uložena v podsložce. Skoro nic na tom není, ale potřebuju, aby se to okno pokudmožno přizpůsobilo velikosti zobrazovaného obrázku a nemělo žádné lišty a talčítka - po kliknutí na obrázek aby se vypnulo. Tato funkce by měla být pokudmožno univerzální, bez zadávání nových hodnot velikosti pro každý nový obrázek.
Ještě by nebyla špatná funkce, že by se otevřelo jen jedno okno a pokaždém kliknutí na další miniaturu by se nový obrázek otevřel do předešlého okna a dostal se do popředí (aby nezůstával na pozadí (liště).

Jestli to někdo máte zpracované, tak mi prosím pomozte.. Děkuji
Jarous
Profil *
To by mě také zajímalo.
Str4wberry
Profil
Odpovídám PajkoviJarousovi:
Skoro bych použil Lightbox.
AlešD
Profil
Pajka
nebo menší GreyBox
Pajka
Profil *
Jo, ono toto není špatné, ale nešlo by zbastlit něco vyloženě přes JS s tím, že by se to upravovalo podle velikosti obrázku?
Tomáš Hanus
Profil
Pajka
To urcite jo, ale je to slozitejsi kod. Myslim, ze zadara ti to nikdo neda :)
Gappa
Profil
něco vyloženě přes JS
Lightbox je vyloženě javascriptová záležitost. Vyřešené to mají dobře, je to dnes moderní (a trochu už i okoukané), ale účel to splňuje víc než dobře. Hlavně implementace je velice jednoduchá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0