Autor Zpráva
rhintin
Profil
zdravim udělal jsem si na webu antispam a kontrolu formu ale mám problém že když někdo bude mít vyplej javascript tak se mu odešle formulář na adresu která vůbec nexistuje.tim pádem se chci zeptata jestli jde nák nakou halškou,podmínkou donutit lidi aby si javascript zaply před načtením stránky popřípadě by bylo nejlepší kdyby se jim automaticky zapnul sám.pokud to nejak jde.prosim rady.
Aleš Janda
Profil
tim pádem se chci zeptata jestli jde nák nakou halškou,podmínkou donutit lidi aby si javascript zaply

Ano :-)
<noscript>Zapni si JavaScript, jinak tato úžasná stránka nepojede!</noscript>

popřípadě by bylo nejlepší kdyby se jim automaticky zapnul sám.pokud to nejak jde.

Tak to naštěstí nejde :-) To by pak ani nemělo smysl si ho vypínat..

Jdeš na to špatně - ty musíš zařídit, aby to nějak jelo i bez JS - tzn. upravit ten antispam tak, aby se neodeslalo vůbec nic, resp. aby to uživatele břinklo do hlavy "bacha, něco je v nepořádku".

Hoď sem tu antispamovou kontrolu, tak jak ji teď máš, pak se bude moci něco poradit :-)
rhintin
Profil
tak tedy takhle to mám udělaný.kdyžtak pro info php mi nejede.
<!--
function kontrola ()
{

if (document.formular.vas_email.value == "")
{document.formular.vas_email.focus(); alert ("Nezadali jste váš e-mail"); return false;}
if (document.formular.vas_email.value.indexOf("@") == -1)
{document.formular.vas_email.focus(); alert ("Chybný formát e-mailu"); return false;}
if (document.formular.velikost_banneru.value == "")
{document.formular.velikost_banneru.focus(); alert ("Nezadali jste velikost banneru"); return false;}
if (document.formular.texty_banneru.value == "")
{document.formular.texty_banneru.focus(); alert ("Nezadali jste texty banneru"); return false;}
if (document.formular.nazev_firmy.value == "")
{document.formular.nazev_firmy.focus(); alert ("Nezadali jste název vaší firmy"); return false;}
if (document.formular.adresa_firmy.value == "")
{document.formular.adresa_firmy.focus(); alert ("Nezadali jste vaší adresu"); return false;}
if (document.formular.ico.value == "")
{document.formular.ico.focus(); alert ("Nezadali jste IČO"); return false;}
if (document.formular.dic.value == "")
{document.formular.dic.focus(); alert ("Nezadali jste DIČ"); return false;}
{
document.formular.action="http://pravaadresa.html";
document.formular.submit();
}
}
// -->
</script>
<form name="formular" action="http://falesnaadresa.html" method="post" onsubmit="return kontrola();" />
<p id="spamprotirobotum"> Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?<input type="text" name="robot" value="" id="protirobotum"/></p>
<script type="text/javascript">
/* automaticky oveří hodnodtu */
document.getElementById("protirobotum").value="6";
document.getElementById("spamprotirobotum").style.display = "none";
</script>

prosim pomoc jak to teda obejít.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0