Autor Zpráva
premek
Profil *
Ahoj,
mohl by mi někdo poradit odkaz na kterém bych našel, jak tutoriál, jak udělat takovéto běžící novinky, jako jsou na tomto odkaze vpravo??
Tady to funguje v ie normalne ale v mozille pouze pokud je smazána specifikace DTD, což nechci dělat. Nějak se mi nedaří ten tutoriál najít..

Díky za tipy..
Iver
Profil *
Mě tam teda žádný novinky v Opeře neběhají. Už z toho důvodu bych to udělal jinak... Jde to pomocí <margeque>, nebo jak se to píše, ale to už se nepoužívá. Pomocí javascriptu jsem to taky viděl, ale chtělo by to zajistit, že když má uživatel vypnutý js, tak tam bude alespoň statický text nebo odkaz na novinky. Zkus kouknout na www.torch.cz, vpravo nahoře mají běžící novinky.
premek
Profil *
fajn díky, kouknu tam. Já osobně bych to nechtěl a klientovi se to libí. Já osobně snad ani na žádném webu běžící novinky nečtu :)
premek
Profil *
můžu ještě poprosit o radu, kde najít něco podobného jak jsem psal v prvním příspěvku.
Zkus kouknout na www.torch.cz, vpravo nahoře mají běžící novinky - tady to běží trhaně, což nechci. Rád bych aby to běželo souvisle. Stačí mi nějaké klíčové slovo, které by mě k tomu dovedlo . Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0