Autor Zpráva
premek
Profil *
Ahoj jsem javascriptový barbar a bohužel nějak nemám čas se polepšit. Potřeboval bych radu. Stáhl jsem si textový scroller, který můžete vidět na [url=hhttp://festivaly.info/]tomto[/url] odkaze. Teď to sice funguje ale ja bych potřeboval aby ten text šel upravovat a načítal se teda z databáze. Mám to řešeno takto:

var boxheight=80;        // BACKGROUND BOX HEIGHT IN PIXELS.
var boxwidth=120;         // BACKGROUND BOX WIDTH IN PIXELS.
var boxcolor="#46508C";   // BACKGROUND BOX COLOR.
var speed=50;             // SPEED OF SCROLL IN MILLISECONDS (1 SECOND=1000 MILLISECONDS)..
var pixelstep=2;          // PIXELS "STEPS" PER REPITITION.
var godown=false;         // TOP TO BOTTOM=TRUE , BOTTOM TO TOP=FALSE

// DO NOT EDIT BEYOND THIS POINT

var outer,inner,elementheight,ref,refX,refY;
var w3c=(document.getElementById)?true:false;
var ns4=(document.layers)?true:false;
var ie4=(document.all && !w3c)?true:false;
var ie5=(document.all && w3c)?true:false;
var ns6=(w3c && navigator.appName.indexOf("Netscape")>=0)?true:false;
var txt='';

if(ns4){
txt+='<table cellpadding=0 cellspacing=0 border=0 height='+boxheight+' width='+boxwidth+'><tr><td>';
txt+='<ilayer name="ref" bgcolor="'+boxcolor+'" width='+boxwidth+' height='+boxheight+'></ilayer>';
txt+='</td></tr></table>'
txt+='<layer name="outer" bgcolor="'+boxcolor+'" visibility="hidden" width='+boxwidth+' height='+boxheight+'>';
txt+='<layer  name="inner"  width='+(boxwidth-4)+' height='+(boxheight-4)+' visibility="hidden" left="2" top="2" >+hello+</layer>';
txt+='</layer>';
}else{
txt+='<div id="ref" style="position:relative; width:'+boxwidth+'; height:'+boxheight+'; background-color:'+boxcolor+';" ></div>';
txt+='<div id="outer" style="position:absolute; width:'+boxwidth+'; height:'+boxheight+'; visibility:hidden; background-color:'+boxcolor+'; overflow:hidden" >';
txt+='<div id="inner"  style="position:absolute; visibility:visible; left:2px; top:2px; width:'+(boxwidth-4)+'; overflow:hidden; cursor:default;"><p><? echo $row['text']; ?></p></div>';
txt+='</div>';
}

document.write(txt);


když se kouknu do kodu, tak se tam text zobrazi ale navenek to nefunguje. Pokud to tam dam natvrdo tak jo. Může tu být ten problém, že se to celé nevejde na jeden řádek?? Ten text edituje tinyMCE a on používá na kodovoani diakritity treba misto ú cute; což určitě taky vadí, ale nefunguje mi to i když si dam pozor aby tam diakritika nebyla.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0