Autor Zpráva
Lála
Profil *
Ahoj, chtěl jsem poradit: mám JavaScript funkci, která nějakým způsobem externě každých třicet sekund kontroluje, zda nepřišly nové data. Když přijdou nové data, tak na to uživatele upozorní změnou obrázku. To se ovšem uživatel nedozví, pokud má aplikaci (IE) minimalizovanou na liště. Uživateli by se ale moc líbilo :), kdyby jej IE upozornil rozblikáním se na liště. Nevíte, jak jde tohoto docílit, čím se to blikání dá vyvolat?
Uživateli se ale nelíbí, když stránka získá focus a nacpe se mu dopředu - to jej ruší!
Dík moc!
Peta
Profil *
funkce, ktera zkontroluje data se jmenuje Refresh :)
Da se to udelat snad metatagem, viz HTML sekce jakpsatweb.cz. Si to vytahni z chatu (treba xko) nebo si prostuduj piklady JS a JS casovani.
1. do prohlizece das stranku www.jakpsatweb.cz
2. Kliknes na Javascript
3. Odscrollujes dolu a najdes casovani
a tam nekde bude i refresh :)
Lála
Profil *
Jo, to jo ;)
Já jsem to myslel tak, že tuhle funkci, která kontroluje data už mám (jo, vyvolává se pomocí refresh). Jenomže teď bych potřeboval, aby se při tom refreshnutí ještě rozblikala ta ikonka na liště v případě, když je IE minimalizovaný... to nevyvolá ani refresh, ani reload, ani navigate...
Peta
Profil *
Lála: To poradi nekdo jiny. Mne osobne to blikani otravuje, takze to resim skryvanim listy. A ICQ ma utrum :)
Yuhů
Profil
zkus alert nebo focus
Lála
Profil *
Dik.
Alert i focus uz jsem zkousel. U alertu sice vyskoci okynko (i do pozadi), ale aplikace na liste se nerozblika. Focus jsem mel predtim a to se prave uzivatelum nelibi, kdyz jim okno sem tam vyskakuje do popredi. Vim, ze pises tady na strankach, ze u nekterych OS, kdyz das oknu focus, tak se rozblika na liste a do popredi nevyskoci - to bohuzel neni muj pripad.. ;( (spolehlive to vyskoci pokazde do popredi - winXP, IE6)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0