Autor Zpráva
Davids
Profil *
Chtěl bych ze kdyz nekdo najede na moje stranky tak se mu zobrazi okno: chcete se precist o cem jsou ty stranky nebo neco takoveho, pokud da ano tak se mu otevre v novem okne stanka s uvodem. chtel bych aby tam bylo ano-ne ne ok-storno. Díky
habendorf
Profil
Budeš muset na onload navázat confirm a na OK toho confirmu pak window.open().

chtel bych aby tam bylo ano-ne ne ok-storno
To bys pak musel použít vlastní form, ne confirm.

Jinak je to celý dost kravina, nedělal bych to.
mat
Profil
habendorf má pravdu - nedělej to, potvrzovat stále dokola při vstupu na nějakou stránku, že si chci přečíst její obsah člověka po několikerém vstupu akorát tak vytočí...
Davids
Profil *
tak co bych mel udelat misto toho?
mat
Profil
nic, prostě ten úvod napiš na titulní stránku webu...:)
Davids
Profil *
to chce jeden chlap - nechcu to ja primo, ja mu to mam jenom udelat - www.lassko.cz chce tam mit takove balonky aodkaz na uvod tam nechce mit protoze by mu to pry zbytecne zabiralo misto
roberta
Profil
a čo sa má stať, keď sa klikne na "ne"?
Davids
Profil *
ma se to zavrit a normalne najet index
roberta
Profil
inak nevidím logický dôvod, prečo by sa to ano/ne malo zobrazovať, pokiaľ tá stránka nie je napr. erotická (čo evidentne nie je)... však keď si už adresu stránky zadám, tak si ju s najväčšou pravdepodobnosťou chcem aj pozrieť...

a keď už to tam zákazník silou mocou chce mať, tak ten úvod napíš na titulnú stránku, kde budú tie balónky, tlačítka ano/ne a keď sa klikne na ano, tak ho presmeruje na tie stránky, ktoré tam máš teraz a keď dá nie tak na nejakú s textom "Ďakujeme za návštevu............"
Davids
Profil *
no jak uz jsem psal, neni to pro me ja bych to udelal jinak, ale on to proste chce tak tak pokud vite jak tak prosim napiste, muze tam byt i ok-storno, to je colkem jedno, ano-ne by vypadalo lip. Diky
roberta
Profil
tak to urob ako to napísal habendorf s funkciou confirm...
Davids
Profil *
ja se vubec nevyznam v javascriptu, ja potrebuju jenom toto, tak mi prosim cele napiste abych to mohl skopirovat a pak jenom doplnit adresu a to co se bude zobrazovat. diky
Davids
Profil *
ma to byt nejak tak? <script>
var dotaz=confirm("Chcete vědět o čem jsou tyto stránky?");
if(dotaz=="true"){
window.location.href("http://www.lassko.cz/uvod.htm")
}
</script>
roberta
Profil
<html>
<head>
<script LANGUAGE="JavaScript">
<!--
function uvod()
{
var text="";
text+="toto je uvod\n\n";
text+="chces ist dalej?\n";

var otazka=confirm(text);
if (otazka)
document.location.href="index.html";
else
document.location.href="index2.html";
}
// -->
</script>
<head>
<body onload="uvod()">

</body>
</html>
Davids
Profil *
Díky, jde nějak nastavit, aby se mi to otevřelo jen jednou, vis co myslim, mam to v indexu, a kdyz kliknu ne tak mi to ted vyskoci znovu, chtel bych aby mi to vyskocilo jenom jednou a pak zase az zadam znova adresu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0