Autor Zpráva
Petroff
Profil
Mám nainstalovaný IE7 a IE6 používám jako STANDALONE aplikaci, až dosud mi věrně sloužil.
Použil jsem script kde se vyskytuje document.body.filters a IE6 mi záhadně selže => v chybovém hlášení tvrdí že:
>>>Uvedená procedura nebyla nalezena <<<
(v IE7 to běží bezchybně)
Už jsem vyzkoušel všemožné (v nastavení browseru, zrušil jsem ActiveDesktop....nic)
Pokud máte nějaký nápad, sem s ním . . . vyzkouším cokoliv
habendorf
Profil
Ve standalone verzi IE6 filtry nefungují. Což ti může být jednou - uživatelé standalone IE6 nepoužívají a v normálním IE6 jim to fungovat bude.
peta
Profil
Petroff
jakpsatweb - css - filter
zkus directX filtr, treba to bude fungovat. Jinak mas smulu, pokud neumis najit googlem JS alternativu.
Petroff
Profil
Vidíš, já měl jisté podezření, ale při googlení jsem standalone nespecifikoval.
Každopádně díky.
Jedno mi to není - řeším problém "odšedění" PNG v IE6 a pokud nemohu testovat, tak je to v háji. (asi budu chodit po návštěvách... :-]
Bubák
Profil
asi budu chodit po návštěvách...
Můžeš navštívit třeba www.totalvalidator.com/validator/ValidatorForm a necháš si udělat screenshot v IE6.
Petroff
Profil
Díky Bubáku - to vypadá jako zajímavá alternativa, mrknu se na to
Gappa
Profil
Osobně to řeším tak, že mám ve Virtual PC oficiální testovací verzi XPsp2 s IE6 (obojí zdarma ke stažení od MS, ten testovací systém má omezenou dobu použitelnosti, ale vždy je ke stažení nová verze s prodlouženou dobou). Je to asi nejjistější způsob, jak mít na jednom compu oba plnohodnotné prohlížeče, ač je to trošku krkolomné řešení.
peta
Profil
pro ie jsou ruzne emulatory, treba pod linuxem. v nejhorsim pripade se da nahrat jednoduchy linux do windows a v nem pustit emulator
habendorf
Profil
peta

Takže ty si pustíš linux na winech a v něm emulátor IE? Tak to je geniální řešení :o))
Petroff
Profil
Tohle mě zajímá:
Dotyčné osobě posílám úpravy webu (css) aby šel správně i v IE6
Teď jsem zjistil že má LINUX - asi si to doma ani nemohl vyzkoušet:
- dají se updat.verze IE6/7 nějak instalovat/spouštět ?
- nebo emulovat ? [plnohodnotně: podm.koment. + JS/DOM] [filters není nutno]
Máte někdo vlastní zkušenost?
Plaváček
Profil
Petroff

Vyzkoušej tohle http://tredosoft.com/Multiple_IE
Gappa
Profil
Jen bych doplnil, že já to takto používám kvuli tomu, že používám Visty a tam IE6 (pokud vím) nefunguje žádná ze samostatných verzí. Dříve na XP jsem samozřejmě využíval balík Multiple IE.
Petroff
Profil
Plaváček
Díky za nasměrování.
Stačilo umístit do složky s IE6 soubory:
* dxtmsft.dll (6.00.2900.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158))
* dxtrans.dll (6.00.2900.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158))
A document.body.filters jsou nazpět. Fantasia.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0