Autor Zpráva
diamondsm
Profil
Pořád mi to hlásí chybu ve skriptu. Má to sloužit k vytáhnutí údajů ze tří polí formuláře a vložení je do textarey na stránce.

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<HTML>
<HEAD>
<META http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250"> <!-- informace o kódování souboru -->
<META name="author" content="Petr Malý"> <!-- informace o autorovi -->
<META name="keywords" content="mobilní telefon, ericsson, sony ericsson, eurotel, t-mobile, oskar, nokia, alcatel, siemens, parametry telefonů"> <!-- informace o slovech a frázích, pomocí kterých se stránky dají nalézt na NETu -->
<META name=description content="Stránky zabývající se mobilními telefony, značkami jako jsou sony ericsson, nokia, alcatel, siemens, operátory eurotel, t-mobile, oskar, umožňuje download zvonění a obrázků"> <!-- popisek stránek -->
<TITLE>Návštěvní kniha – mobilní telefony
</TITLE>
</HEAD>
<BODY>
<FORM id="vzkazy">
<TEXTAREA name="vlozeno" id="vlozeno" cols="80" rows="25">
</TEXTAREA>
</FORM>
<BR>
<BR>
<FORM id="vloz" name="vloz">
Jméno: <INPUT type="text" name="meno" id="meno">
<BR>
E–mail: <INPUT type="text" name="email" id="email">
<BR>
Vzkaz: <TEXTAREA name="vzkazz" id="vzkazz" cols="60" rows="4">
</TEXTAREA>
<A href="javascript:VlozVzkaz();">Vlož</A>
</FORM>
<SCRIPT language="JavaScript" type="text/javascript">
function VlozVzkaz(){
if(document.vloz.meno.value=="") window.alert("To bych nevěděla, od koho mám vzkaz, napiš jméno");
if(document.vloz.email.value=="") window.alert("A co kdybych ti chtěla odpovědět? Napiš e-mail");
if(document.vloz.vzkazz.value=="") window.alert("A to mi zde nenecháš vzkaz?");
if(document.vloz.meno.value=="" && document.vloz.email.value=="" && document.vloz.vzkazz.value="") window.alert("A copak chceš vkládat?");
else document.vzkazy.vlozeno.value("Jméno:"+document.vloz.meno.value+"/nEma il:"+document.vloz.email.value+"/nVzkaz:"+document.vloz.vzkazz.value+" /n");
}
</SCRIPT>
</BODY>
</HTML>
Kajman
Profil *
Jenom střelba od boku... document.vloz.vzkazz.value="" - nechybí tam jedno =?
habendorf
Profil
Kajman: chybí

Taky od boku: else document.vzkazy.vlozeno.value = "Jméno:"+document.vloz.meno.value+"/nEma il:"+document.vloz.email.value+"/nVzkaz:"+document.vloz.vzkazz.value+" /n";
diamondsm
Profil
Díky, máme vyřešeno –
if((/[b]document.vloz.meno.value=="") && (document.vloz.email.value=="") && (document.vloz.vzkazz.value="")) window.alert("A copak chceš vkládat?");
else [b]document.getElementById("vlozeno").value
= ("Jméno:"+document.vloz.meno.value+"\nEmail:"+document.vloz.email.valu e+"\nVzkaz:"+document.vloz.vzkazz.value+"\n");
}

Ještě jeden dotaz: Jak zařídit, aby se mi při příštím stisku tlačítka vložilo za tyto tři řádky i to, co už v textarei je?
diamondsm
Profil
Takhle to má být správně...
if((document.vloz.meno.value=="") && (document.vloz.email.value=="") && (document.vloz.vzkazz.value="")) window.alert("A copak chceš vkládat?");
else document.getElementById("vlozeno").value = ("Jméno:"+document.vloz.meno.value+"\nEmail:"+document.vloz.email.valu e+"\nVzkaz:"+document.vloz.vzkazz.value+"\n");
}
Ještě jeden dotaz: Jak zařídit, aby se mi při příštím stisku tlačítka vložilo za tyto tři řádky i to, co už v textarei je?
diamondsm
Profil
Takhle to má být správně...
if((document.vloz.meno.value=="") && (document.vloz.email.value=="") && (document.vloz.vzkazz.value="")) window.alert("A copak chceš vkládat?");
else document.getElementById("vlozeno").value = ("Jméno:"+document.vloz.meno.value+"\nEmail:"+document.vloz.email.valu e+"\nVzkaz:"+document.vloz.vzkazz.value+"\n");
}
Ještě jeden dotaz: Jak zařídit, aby se mi při příštím stisku tlačítka vložilo za tyto tři řádky i to, co už v textarei je?
diamondsm
Profil
Takhle to má být správně...
if((document.vloz.meno.value=="") && (document.vloz.email.value=="") && (document.vloz.vzkazz.value="")) window.alert("A copak chceš vkládat?");
else document.getElementById("vlozeno").value = ("Jméno:"+document.vloz.meno.value+"\nEmail:"+document.vloz.email.valu e+"\nVzkaz:"+document.vloz.vzkazz.value+"\n");
}
Ještě jeden dotaz: Jak zařídit, aby se mi při příštím stisku tlačítka vložilo za tyto tři řádky i to, co už v textarei je?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0