Autor Zpráva
bukaj
Profil
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jsem potřeboval odeslat více dat z formuláře pod jedním názvem, začal jsem u formulářových prvků používat jména končící na []. Tedy aby se odeslaly indexovaně. A aby uživatel nemusel pro přidání dalších prvků obnovovat stránku, vždy na začátku jsem inicializoval proměnnou, kam jsem uložil HTML kód prvků, které se mají kopírovat. HTML kód jsem bral pomocí innerHTML z formuláře.

Problém nastal při přidávání prvků. Prováděl jsem ho pomocí formularovyElement.innerHTML += ulozenyObsah;. Ale po tomto se vymazal text, který se nacházel v již vyplněných políčkách.

Obávám se, že to dělám naprosto špatně :o) Za jakoukoli radu děkuji.
matak
Profil
nejsem si jist zda úplně rozumím, ale innerHTML myslím že bere jen to co prohlížeč přijal nebo bylo vytvořeno touto metodou, já měl zase problém s tím, že checkboxy zatrhnuté po použití innerHTML zmizeli, takže jsem to vyřešil zjištěním zaškrtnutých checkboxů a po použití innerHTML jsem je pomocí javascriptu zaškrtl,

proč ale nepoužít createElement atd k vytvoření nových políček?
bukaj
Profil
matak
proč ale nepoužít createElement atd k vytvoření nových políček?
Do této chvíle jsem nevěděl, že by něco takového existovalo.

Ale s tím createElement jsi mě nakopl. Názvy elementů a jejich atributy jsem si dal do pole. A teď akorát funkce projde pole, vytvoří políčka a přidá je formuláři.

Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0