Autor Zpráva
Kedy
Profil *
Zdravím potřeboval bych jednoduchou věc a to otevřít vyskakovací okno a v něm zobrazit obrázek. Vše mám v pořádku ve FF i Opeře, ale IE odmítá provést následující :

okno = window.open(....);

var newImg = document.createElement('img');
newImg.src = 'obrazek.jpg';

var objekt = okno.document.getElementById('obrazek_obal');
objekt.appendChild(newImg);

Ten appendChild proste neprovede nic a ukonči se provádění JS aniž by se zobrazil jakýkoliv problém.

Chci prostě jen do DIV elementu který mam ve stránce kterou otevírám v novém okně s ID 'obrazek_obal' přidat obrázek co jsem načetl (z důvodu měnění velikosti okna atd).

Je to možná nějaká drobnost ale už nevím co dále.

Díky za každou radu ...
los
Profil *
Nemôžeš pridať element, ktorý si vytvoril v jednom dokumente, do iného dokumentu. Takže by malo stačiť zmeniť riadok:
var newImg = okno.document.createElement('img');
Kedy
Profil *
Díky tohleto mě nenapadlo, ovšem zase mi to přidalo problém jinde. Když chci pracovat s tou stránkou kterou mam v tom okně, dříve než provedu ten appendChild. Konkrétně proměnná objekt je null.
Nicméně pokud jen změním tu radu zpět na to co jsem měl funguje to v pořádku. A při zobrazení zdrojového kódu je vše tak jak má.
Kedy
Profil *
Ještě jen dodám, že takhle to teď blbne ve FF v IE to nejede taky, tam to ale teďka nezkoumám, dokud mi to nejede ve FF.
los
Profil *
Je v čase vykonávania skriptu tá stránka už načítaná? Odkaz na stránku by nebol?
Leo
Profil
Nebylo by jednodussi ten js strcit do documentu v tom novem okne? Leo
Kedy
Profil *
Uz jsem to udelal presne tak ze jsem to nacpal do noveho okna, jelikoz je to soucasti jednoho systemu chtel jsem se vyhnout dalsim souborum ktere by to volalo. Nakonec pres GET predam tomu oknu adresu a uz si to zpracuje az v tom novem okne.

Diky vsem za pomoc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0