Autor Zpráva
mlsoun
Profil *
Můžete mi někdo napsat jak se dá otevřít text z externího souboru vygenerovat ho pomocí javascriptu a upravený uložit?
Dám nějaký příklad mám odkaz na stránku a vedle ní čítac vstoupení na tuto stránku (s textem vstoupení na stránku:221x( který po kliknutí na odkaz nás přesune na jinou stránku ale předtím otevře soubor cislo.txt ve kterém je číslo třeba 221 a script k němu přičte 1 a upravený text uloží tedy s čílem 222 a to se pak a u odkazu se zobrazí vstoupení na stránku:222x a po dalším vstoupení se zas zvýší o jedno a tak dále. Ale nějak nevím, jak má být script pomozte mi někdo.děkuju

-----
Editace Mistrem: Úprava titulku (eterním -> externím) a překlepů v textu (ňějak -> nějak) apod.
Leo
JavaScriptem nijak, Leo
mlsoun
Profil *
aha a poradíš mi ja by to šlo?
Leo
No treba pomoci PHP a MySQL, Leo
Kalby
Profil *
jj nastuduj si php, stejnak tohle reseni je naprd, kdyz by jsi mel takovedle pocitadlo a nekdo by mackal stale dokola obnovit tak by te naskakovali pristupy, pomoci php a mysql se to da osetrit
mlsoun
Profil *
hmm...to je fakt tak dekuju za rady dyštak se ještě ozvu
aDAm
tak da se i pomoci souboru s tim ze se bude zaznamenavat vic nez jen ten pocet. kdysi sem na to mel nejaky hotovy skriptik.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0