Autor Zpráva
zbystr
Profil *
Zdravim, chci se zeptat na nasledujici vec.

mam vytvoreny wysiwyg editor pomoci iframe.
na tento iframe jsem definoval pro FF udalost onkeypress, ktera zachytava klavesove zkratky napriklad CTRL+B. Problem je ze pri teto klavesove zkratce se mi automaticky v FF otevre zalozka bookmarks. Obdobne je to i CTRL+U, atd.
Nevite jak toto vypnout?

Diky
peta
Profil
Nedals nic (odkaz, kod), tazke nevime. :)
Obvykle se u funkce odchytavani udalosti dava navratovy kod false (return false;).
Kazdopadne zakazat uzivateli klavesove zkratky == prijit o uzivatele.
Lucas
Profil *
zbystr:
preco robis svoj vlastny Wysiwyg, ked existuju hotove riesenia, ktore su stale vo vyvoji a stale sa vylepsuju ?
Ja osobne som tiez chvilu robil vlastny Wysiwyg ale objavilo sa tolko otazok a problemov, ze som skusil uz hotovy editor.
Doteraz nelutujem.
zbystr
Profil *
to Lucas:
jelikoz mi zadny z danych co jsem mel pod rukou nevyhovuje. Mam nektere specificke pozadavky co se tyka propojeni na DOM window atd. Potrebuji aby to kompletne fungovalo s mym CMS. Druha vec je rozdil ve velikosti, kdyz vezmu tinyMCE, ten je velky jako prase i pri pouziti gzipu. Muzu rici, ze ted jsem skoro hotov, delam jenom jiz nejakou optimalizaci pro Operu a pak me cekam jeste Safari a na 90% to umi to same co tiny a velikost 20kB + 50kB ikony ....

Takze asi tak
neberu ani v uvahu licencni veci, co se tyka fck ci tiny (pokud se teda neco nezmenilo, ale pochybuji)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0