Autor Zpráva
Figy
zdravim... prosim vas, muzu mit 2 onloady na jedne strance pricemz chci, aby jeden onload hned po nacteni stranky odeslal form (to uz mam) ale nejde mi udelat, aby se odeslal ten form a zaroven, aby se mi otevrelo nove okno...

kdyz dam pri onloadu odeslat ten form, odesle se, ale kdybych tam pak dal dalsi onload nebo onsubmit s tim aby me otevreli novy okno, neudela to nic... pls, jak na to ?
Zdeněk Košťál
Pokud jsem dobře pochopil tak dej jeden onload a příkazy v javascriptu odděl středníkem a tak jich tam můžeš napsat víc.
Figy
no presne to jsem zkousel... tedy:

< ...... onload="javascript:self.document.forms.form1.submit(); window.open("odpocitavani.html")">

a neudelalo to lautr nic, uz to ani ted form neodesila... tak jak uz fakt nevim :(
Zdeněk Košťál
Na Javascript odborník nejsem, ale oddělej si to "javascript:" a ve window.open("odpocitavani.html") použij místo uvozovek apostrofy -> window.open('odpocitavani.html').
Figy
to sem vsechno zkousel :D ...ale uz sem na to prisel, bylo to necim jinym :D ...uz 2 dny si tady s tim hraju a su uplne bezradnej a ted sem zjistil ze sem mel zaplej popup blocker :D:D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0