Autor Zpráva
disprak
Profil *
Mám takový dotaz: lez nějak prolomit ochranu, který je popisována např. tady - http://www.jakpsatweb.cz/heslo.html#javascript ?
Moc díky.

P.S.: sorry za ten nadpis, ale nic jinýho mě nenapadlo :-D
Acci
Profil
Každá ochrana lze prolomit. Tady by to ale bylo hodně složité a muselo by se použít hrubé síly. Ale čím delší název souboru, tím menší pravděpodopnost, že ti tam vnikne. Ale stejně se nikdo nebude snažit tu ochranu překonat
Boldrik
Profil
vetsinou lze nejakym zpusobem vypsat adresarovou strukturu webu, takze bych tuhle ochranu povazoval za jednu z nejhorsich
disprak
Profil *
Acci - no ono jde o to, že spíš já bych se potřeboval někam dostat :-D
Je mi jasný, že každá ochrana lze prolomit, právě proto se ptám. Napadlo mě i jakési použití Googlu, ale nevim... Thanxxx za každou odpověď :-)))
disprak
Profil *
Boldrik - a jak to jde udělat prosím?
Dero
Profil
Pakliže není ta stránka indexovaná ve vyhledávačích a pakliže není možné zajistit výpis adresáře se stránkou, tak je to stejně složité jako prolomení jakéhokoliv jiného hesla.
Johnyz
Profil *
zajímá mě, jak zajistím výpis toho adresáře se stránkou, pokud jsem běžný uživatel. Jestli jsou na to nějaké prográmky, skripty nebo je něco ještě jednoduššího ...
Leo
Profil
"zajímá mě, jak zajistím výpis toho adresáře se stránkou, pokud jsem běžný uživatel. Jestli jsou na to nějaké prográmky, skripty nebo je něco ještě jednoduššího ..."

To je vcelku jednoduche, pokud je server nastaven dobre, tak se vam to vypsat nepovede. Pokud je nastaveny spatne, pak staci do prohlizece napsat adresu bez souboru na konci (tj. konci adresarem), Leo
peta
Profil *
Leo: Cili prikladem tvuj vyklad:
soubor: wz.cz/ahoj.htm
adresar: wz.cz/
Konkretne wz.cz to ma osetrene a zobrazi to error, pokud nenajde index soubor (index.htm , index.html)

Ale jsou na to i programky a nejlepsi je nabourat se na hlavni server a stahnout celou adresarovou a souborovou strukturu :) Ale to musis byt sikovny hacker, aby te nevystopovali pripadne pouzit nejaky trojsky virus :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0