Autor Zpráva
Petroff
Profil
Přemístil jsem volání JS procedur (které upravují vzhled celé řady bloků na stránce).
Místo v onload je volání na konci <BODY>, čímž dojde k překleslení téměř ihned
(a ne po několikavteřinovém čekání než se nahrají obrázky)
S Operou je problém - po reloadu stránky má většina bloků deformovaný vzhled (ani JS / ani jako s vypnutým JS )

Nemáte nějaké info, co se vlastně s DOM děje (škoda že O. nemá něco jako ff firebug ....)
Nebo jak to pořešit ...ostatní browsery jsou 100% OK
Joker
Profil
Petroff
škoda že O. nemá něco jako ff firebug
Developer Console nestačí?
los
Profil *
Opera má (okrem iného) občas problém pri prekreslení zmeny vyvolanej JavaScriptom. Mne sa osvedčilo vynútiť prekreslenie obsahu elementu napr. zmenou style.position na relative a potom späť na static (pre prekreslenie celej stránky by som menil body.style.position v prípade, že window.opera). Možno to pomôže aj v tomto prípade.
Petroff
Profil
Jinak jsem zjistil,že pokud místo: prekresli() použiju delay 100ms tak je to OK: setTimeout(prekresli,100)
[OK pro stránku minimální size na mém PC; otázka je 100% spolehlivost (nakolik může mít vliv rychlost stahování, cache pomocných souborů, performance a já nevím co ještě]

los
Myslíš něco jako:
<body style="position:relative">
.......
</body>
<script> body.style.position="static"; prekresli(); </script>
Můžu zkusit
los
Profil *
Petroff
Mal som na mysli po prekresli() vykonať toto: if (window.opera) { body.style.position = "relative"; body.style.position = "static"; }
Nemám teraz k dispozícii zdroják, kde som potreboval vyriešiť blbé prekresľovanie Operou, ale princíp bol nejaký takýto. Ale naozaj neviem, či to pomôže...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0