Autor Zpráva
marky
Profil *
zdravim, mam problem ...... robim si svoju internetovu stranku a chcem si skvele prepracovat linky (ako obrazky)

budem mat 6 obrazkov, 1. obrazok bude nacitany, ako hlavny obrazok toho odkazu

a ked pridem na ten link mysou, zacne sa postupne prepinat obrazok 1 az po 6. (cez casovanie a cykly), ked odtial s mysou odidem, pojde to naopak zacne sa prepinat obrazok od 6-1. ..... cem vsak aj spravit tak, ze ked z toho odkazu odidem ece len vtedy, ked bude nacitany len napr. 4 obrazok, nezacne tie obrazky prepinat od 6-1, ale od 4-1, a samozrejme to tak pojde aj druhym smerom. neviete, ako to naprogramovat? casovy interval medzi tymi zmenami obrazku budu dajme tomu 200 milisekund......... pls. neviete, ako na to? poradte, dakujem vam ........
peta
Profil
marky
jakpsatweb - javascript - priklady - zmena obrazku
jakpsatweb - javascript - priklady - datum a cas
marky
Profil *
to viem, zmenu obrazku som studovat milion 5 krat, casovanie napodobne, viem urobit aj casovanu animaciu......no ja mam na mysli nieco, ako je na stranke www.testing.php5.sk , kde som uviedol priklad, lenze tam ak rychlo pridete mysou na ten link, a rychlo s neho odidte, a potom nan opet rychlo pridete, a to tak, ze sa ece nestihnu premietnut vsetky obrazky, zacne to blbnut - tam je to naprogramovane uuuplne inak, ako si predstavujem ........prosim vas pomozne mi...... viem, ze na to treba cykly a funkcie (to mi pisat nemusite) + premenne, pouzitie document.image(odkaz na obrazok).src = a teraz rozsekanu adresu toho obrazku s pouziim premennej "i" a dalsie ine veci, mozno ze aj retazce, ale neviem to dat do hromady.......... napiste mi priklad, pls..... budem vam skutocne zaviazanyyy......dakujem..........

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0