Autor Zpráva
artist
Profil *
hezký večer,

opět další a další problémy. tak předně dotaz no.1.

když mám výstupní soubor, který tahám přes ajax v xml (což je jasný) NEVALIDNÍ (když jdu přes prohlížeč na něj, píše to XML syntaktiká chyba), vadí to? protože firefox i opera to krásně berou, jen s IE je problém (i když nevím jestli je to kvůli tomuhle).

nu já bych to ovalidoval, to není vo čem, ALE. ono to vypisuje celkem zvláštní validační chyby, který když odstraním tak se mi zobrazení kódu úplně rozto. prostě třeba chyba podle toho je </td></tr> <tr>atd.. , tak to ukončení řádku je špatně. nechápu.

v podstatě můj problém je IE. nevíte čím to může být? prosím, jsem bezradný..

prostě bych potřeboval tak na půl hoďky nějakého AJAXového experta, nebo člověka co se v tom orientuje na icq nebo tak, poslal bych mu části kódu a on by to viděl.. :(
Alphard
Profil
AJAXový expert nejsem v žádném případě, ale IE 6 (7?) nezvládá vkládat tr do tabulky, dávej to do <tbody>
peta
Profil
artist
tvuj dotaz je pro cloveka nesrozumitelny. Zkus spravne cesky a formulovat.
Budu-li vychazet z Alphard, pak bych rekl tolik, ze jestli Ajaxem pridavas do hotove tabulky TR, pak se muze stat, ze s tim ma IE a mam spise pocit, ze mozilla problem. Z nejakeho mne neznameho duvodu maji prave problem pracovat s tabulkou a jeste vetsi problem vpisovat do ni pres innerHTML.
Cili v tomto pripade bych doporucil vykreslovat celou tabulku jako innerHTML nejakeho DIVu a nebo to resit pres JS DOM a getElementsByTagName('TBODY') eventuelne TR

Viz muj pokus:
http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/js/jspriklady.htm
js-tab

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0