Autor Zpráva
yoyer
Profil
Dobrý den. Mám externí skript, který funguje v Opeře, Firefoxu, ale v IE ne a ne... Skript samotný jsem se pokoušet odladit pro IE nejméně 4 hodiny, ale chyba byla pořád stejná pořád jí IE ohlašoval na stejný řádek i když jsem ho několikrát měnil. Jsem už v zoufalé situaci a tak vám předkládám 5-ti kilobajtový skript a stránku s ním spojenou s nadějí, že snad někdo rozlouskne tenhle tvrdý oříšek a předloží mi verzi skriptu která bude funkční jak v IE tak v Opeře a Firefoxu.
HTML soubor
Externí skript

Budu moc vděčný tomu, kdo ten skript odladí a pochopí hlášení chyb v IE..
Chamurappi
Profil
Reaguji na yoyera:
Přidej do inicializace cyklu na řádku 69 slůvko var.

Explorer zpřístupňuje všechny HTML elementy s id, které v dokumentu najde, skrze window.idElementu (starší alternativa k document.getElementById("idElementu")), takže window.y je element s id="y". Jelikož je objekt window globální, lze jeho název vynechat => zápis „for(y=topy;y<topy+height;y++)“ zkusí přepsat referenci na element „y“ hodnotu proměnné „topy“, což selže.

Proto tedy:
for(var y=topy;y<topy+height;y++)
yoyer
Profil
Wow! Děkuji mnohokrát! Tohle jsem opravdu nevěděl a moc mi to pomohlo. Opravdu děkuji, moc jsi mi pomohl, kdybych mohl, nějak bych se ti odvděčil :). Popravdě když jsem tady zakládal tohle téma, nedoufal jsem, že někdo bude znát odpověď. Proto ještě naposledy a po třetí: Děkuji :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0