Autor Zpráva
harder
Profil *
zdravim, uz som sem zrejme pisal....... tyka sa to premennych v hodnotach atributov......
zistil som, ze ked cem vlozit nejaku neznamu premennu do atributu, musim to vkladat cez JS:

<script>
var x = screen.width
document.write("<table width=\"" + x + "\"><tr><td>bunka</td></tr></table>");
</script>

takze mi to vypise tabulku so sirkou rovnakou, ako je pocet pixelov, monitora klienta, co si kuka stranku..... lenze tu tabulku vladam cez JS.... a cem sa opytat, ci by sa ta tabulka dala vlozit aj cez obycajne HTML aj s tou premennou "x" v jej sirke??? skusal som tu tabulku odtia vybrat, ale nefungovalo mi to.....pls. poradte, ci sa to da a ak ano, ako??? pls... dik moc.....
panhuhu
Profil
<table width="100%"><tr><td>bunka</td></tr></table>
harder
Profil *
to poznam, mozem to zapisat aj v %, ale tak napr. keby ze x je nejake nezname cislo, ktore nepoznam, ci by sa to dalo zadat cez premennu v HTML? ........
peta
Profil
jakpsatweb - javascript - priklady
Pridas id k tabulce, pouzijes metodu pro ziskani objektu s id a tomuto objektu nastavis parametr width na 100% nebo na 300 a nebo parametr style.width na 300px. Script musis volat bud body onload nebo az za tabulkou, protoze ziskat objekt ktery jeste neexistuje, nelze, mimo IE, ktere resi stranku jinak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0