Autor Zpráva
tomask
Profil
Zdravím, nevíte náhodou, kde by se dal najít script pro "jakoby 3D" otáčení obrázku, vypadá to trochu jako tohle: http://www.praha.cz/virtualni-prohlidka-sochy-na-karlove-moste.html , kdysi už jsem to našel, ale bohužel nevím kde..
vertigo4
Profil
tomask
nevím co myslíš, ale tohle je java
peta
Profil
tomask
javascript je doplnkovy nastroj. 3D manipulace obrazku, pokud vim, umi spise zminena Java. Javascript a Java (java applet) jjsou 2 naprosto odlisne veci. Poznas to treba podle toho, ze v Jave se programuji 3d hry, ktere by v JS jen tezko stihal prohlizec zpracovat. S Javou je to neco jineho, to si spusti 200MB modul, ktery to za nej vsechno udela.

Nicmene v JS je to take mozne. Urcite bych to tak ale neresil.
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub16
odkaz na ajaxian
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub12
jeden z odkazy s komentarem hry, tam byla jedna 3d hra, tusim kilack

Dalsi jednodussi moznosti jsou SWF - flash, GIF - animovany, nejaky win vektorovy modul v active X (nazev si ted nevzpomenu), AVI, ...

Cituji ze zminene stranky:
"Ovládání virtuální prohlídky (v levém spodním rohu VR): pro přiblížení nebo vzdálení klepněte na znaky plus, mínus, případně použijte kolečko myši * pro přepnutí do celoobrazovkového režimu klepněte na nápis fullscreen * pro ukončení stiskněte klávesu Esc. K zobrazení virtuálních prohlídek musíte mít nainstalovanou podporu technologie Java, stáhněte si ji zdarma zde"
Nastesti mam takove brzdice jako Java nenainstalovane. Takze mi to vyhodi hlasku, ze nemam prislusny modul a stranka se zobrazi misto do 30 minut do 5s.
vertigo4
Profil
no asi nejlepší řešení bude flash
panhuhu
Profil
QTVR, Java, Flash. Jsou i nadstavby na JS frameworky (mootools,...), ale to nevypada tak dobre.
peta
Profil
panhuhu
Nastavby jsou obvykle na ukor pameti a rychlosti. Vetsina PC je ve statni sprave a statni PC obvykle nemaji nej modely. Kuprikladu jsem mel v rukou Pc s win98 a 128MB, coz v IE dost silne nestiha slozitejsi JS.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0