Autor Zpráva
webcreator
Profil
Dobrý den,

V internet Exploreru jsem si vytvořil vlastní našeptávač, který je provázaný s MySQL databází. Všechno mi funguje až na jednu věc. Kdyz zadavam podruhy tak IE mi ten muj naseptavac prekryje vlastnim (jsou tam řetězce, které jsem už jednou odeslal tímhle formulářem) a já bych ho chtěl zrušit.

Nevíte někdojak se dá funkce našeptávače u IE vypnout?
vertigo4
Profil
ehm - http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=71381&foru m=4&page=-1
peta
Profil
webcreator
Ja bych te odkazal na tema, jak psat do teto skupiny fora. Z tveho dotazu neni nic jasne. Slovo naseptavac je mnohoznacne. Slovo IE je mnohoznacne. Slova Vsechno mi funguje lze komentovat otazkou, co ti funguje? To jsi jaksi neodkazal na web, takze tim je otazka uzavrena. Prosim, radi jsme pomohli.
Bubák
Profil
peta
webcreator Popsal chování standardně nastaveného IE. Srozumitelně popsal problém a dostal správnou odpověď. Jak je možné, že webcreator dostal za necelé čtyři správnou odpověď, když podle tvého tvrzení "Z tveho dotazu neni nic jasne".

Nebude chyba jinde? Nebude správně "Z tveho dotazu mi neni nic jasne"? K čemu by ti byl odkaz na web, když se bojíš používat IE, neznáš standardní chování textového inputu v IE a tvoje zbírka her a efektů zmínku o proprietárním atributu "autocomplete" neobsahuje.
peta
Profil
Bubák
link jsem nezkoumal.

Naseptavac
- muzou lide oznacovat to, ze jim doplnuje do formularu data
- tez to, ze jim do adresniho radku doplnuje www adresu
- tez to muze byt ajax naseptavac, ktery jim hleda nejaka slova, viz hledani vpravo na fpf.slu.cz
- tez to muze byt cokoliv jineho

Jestli se nahodou trefil vertigo4 , to ukazuje jen na to, ze ma lepsi kristalovou kouli.

Podle tebe, muj a vlastni naseptavac oznacuje co? Kdyz uz se mne snazis ponizovat :)

Co jsem chtel ja, po nem? Aby dotaz spravne formuloval a bylo by mozne problem zopakovat krok za krokem.
Cili,
- odkaz na stranka
- presne, co kde na ni udelat
- v jakem prohlizeci to udela co a v tom druhem co jine a co z toho je ok
Ja osobne jsem se z dotazu dozvedel pouze bod 3. Jak toho docilim uz nevim.
Bubák
Profil
Nevytrhávej slova, zkus to pochopit celou větu. Tento popis je natolik jasný, že žádnou křišťálovou kouli netřeba, kdo zná IE, ví, o co jde.

Podle tebe, muj a vlastni naseptavac oznacuje co?
Můj našeptávač, to bude asi ten, který webcreator vytvořil.
Vlastní našeptávač, to bude asi to, co Microsoft označuje jako "automatické dokončování".
vertigo4
Profil
peta
pokud bys něco podobného někdy řešil, tak bys věděl, oč jde... dotaz mi přijde smyslupný, leč už sem webcreator tento dotaz dával

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0