Autor Zpráva
tony2
Profil
Sorry vím že to tu už jednou bylo ale chtěl bych aby nezneužívali na me strance toho že jde držet enter a vše to přeskáče kdyby mi někdo dokázal poradit nebo aby ty okna Ignorovaly držení že by se muselo porád znova mačkat.
Zdeněk Košťál
Profil
Ještě jednou a srozumitelně.
tony2
Profil
No chtěl bych javascript na blokaci klávesy enter ne má stránce prostě když se zmáčkne aby to nic neudělalo nebo něco napsalo jako je to při blokaci pravého tlačítka myši.
Mike8748
Profil
to dikybohu nejde
tony2
Profil
važně to nejde?škoda bylo by to super takže nemužete mi nějak pomoct?
souki
Profil
Mike8748
určitě? V okně dokumentu to imho jde

tony2
zkus schválně dát do body onkeypress a funkcí porovnávat, zda je keyCode==13 a příapděn vrátit false :)
vertigo4
Profil
tony2
ano, jak už napsal souki -->
<body onKeyPress="if(event.keyCode == 13) alert('Nemůžete zmáčknout Enter...');">
Mike8748
Profil
souki
no jak ja sem to pochopil, tak ma smycku otravnych alertu, a tam to dikybohu nejde

a i kdyby mel ty alerty az v body, tak to nepude, protoze alert je hlaska systemu, a ne HTML dokumentu
tony2
Profil
No vyzkoušíme :) Jo a já alerty mám v body :D
tony2
Profil
Ah jo myslím že Mike měl pravdu to blokuje enter ale až po odklikání všech alertu škoda ale zkusím něco vymyslet snad to pujde.
souki
Profil
to je ten blbec se smyčkou alertů? tak to jsem netušil
tony2
Profil
:D samo že su to já ještě sem se chtěl zeptat jak zjistím ten KeyCode u jiných kláves
souki
Profil
tony2
vyvěšti si to z lógru
vertigo4
Profil
tony2
http://www.cambiaresearch.com/c4/702b8cd1-e5b0-42e6-83ac-25f0306e3e25/ Javascript-Char-Codes-Key-Codes.aspx

během 5 sekund googlování...
tony2
Profil
No jo strýček google umí vše
tony2
Profil
takže asi nejde před alerty blokovat enter?
Mike8748
Profil
tony2
rikam ze dikybohu ne.

skoda ze nejde blokovat lidi jako si ty
(spis nez lock bych pouzil prikaz BAN)
orava))
Profil *
tony2 daj web kde to mas
DoubleThink
Profil *
skoda ze nejde blokovat lidi jako si ty
Jde, lock.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0