Autor Zpráva
joska
Profil *
Uznávám, jsem lama, namůžu na to přijít sám. Lightbox, Thickbox a Slimbox nzobrazují fotky uprostřed ale vlevo a hodně dole na stránce. Nejdříve to nešlo jen na www.joskweb.cz, ale ťed jsem dělal web s podobnou strukturou a fotky se opět zobrazují zcela mimo. Zkoušel jsem podle mého názoru snad všechno. Nenapadá prosím, někoho, co by to tak mohlo způsobovat?

Díky moc každé dobré duši,
Joska
:)
Plaváček
Profil
joska

K Lightboxu existuje také výchozí stylový předpis, ten ti chybí. Více třeba zde http://www.huddletogether.com/projects/lightbox/ nebo zde přímo odkaz na CSS http://www.huddletogether.com/projects/lightbox/lightbox.css , které si můžeš upravit dle svého.
ladik
Profil
Problém je v atributu title v linku na stylopis, řekl bych, že tam vůbec nemá co dělat.
<link rel="stylesheet" href="./fotogalerie/thickbox.css" type="text/css" media="screen" title="Thickbox JS image galery" />
Mimoto, zkus jinou odnož galerie, s thickboxem má problém IE7 ve standardním režimu.
vertigo4
Profil
ladik
Problém je v atributu title v linku na stylopis, řekl bych, že tam vůbec nemá co dělat.
a proč by tam neměl co dělat?
ladik
Profil
vertigo4
No, možná tam být může. Má to však háček. Pokud je v hlavičce několik linků na stylopisy a ty mají různý title, jsou problémy s načítáním stylů ve FF (2.0.0.14). V tomto konkrétním případu stačí odstranit (nebo nechat prázdný) title z linku na stylopis thickboxu a pak thickbox funguje. Stejně tak funguje, když na té stránce mají všechny tři linky na stylopisy stejný nebo žádný title.
ladik
Profil
vertigo4
No, možná tam být může. Má to však háček. Pokud je v hlavičce několik linků na stylopisy a ty mají různý title, jsou problémy s načítáním stylů ve FF (2.0.0.14). V tomto konkrétním případu stačí odstranit (nebo nechat prázdný) title z linku na stylopis thickboxu a pak thickbox funguje. Stejně tak funguje, když na té stránce mají všechny tři linky na stylopisy stejný nebo žádný title.

edit
Jak jsem pochopil, uvedením title u linku na stylopis se styl stává preferovaným, tudíž u ostatních linků na stylopis, se stejným rel, skutečně nemá title (pokud mají být použity) co dělat. FF a Opera je načtou všechny, ale použijí jen ten první, ostatní se dají navolit (jednotlivě), IE to úspěšně ignoruje a zobrazí vše.
joska
Profil *
ladik
none, tak to by mě opravdu nikdy nenapadlo. již to funguje, děkuji mnohokrát všem za radu, ale speciálně tobě, Ladíku :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0