Autor Zpráva
Cirdan
Profil *
Preco ked mam vlozeny nejaky JS do stranky tak to hrozne brzdi jej nacitanie... dokonca az o niekolko minut.. a to je asi dost vela ze??
neexistuje nejaka finta ktora by to odlahcila, alebo ho tam vobec nedavat?? (jedna sa o slusive digitalky) :-)
Dakujem za odpoved...
peta
Profil *
Ukaz webku. Zalezi na druhu JS, hlavne, ked sa jedna o reklamu alebo pocitadlo, tak je problem s tim, nez ta dana stranka zpracuje a posle reklamu. Reklama se resi IFRAME (www.jakpsatweb.cz RAMY)

Mrkni na hry a rekni, co na nich brzdi? A to jsou cele v JS, nektery ma i 20-30k (to jako dukaz, ze zalezi na druhu JS nebo ostatnich vecech kolem)
www.volny.cz/peter.mlich/hry/hry.htm
Cirdan
Profil *
akoze uz som to vyriesil tak, ze som to dal prec.. sak naco hodinky na stranke ked ich ma aj tak kazdy na liste....
ale... pozeral som tu vasu stranku a...ta moja stranka sa venuje simulatoru Falcon 4 a hrozne sa mi zapacila ta hra na vasich strankach.. Falcon Fighter... preto by som as chcel opytat, ci by som si ju mohol dat aj ja na svoju stranku...
Dakujem...
peta
Profil *
Cirdan :)))
To je velmi stara hra, ak si pozeral zdrojovy kod, mam tam napisane FREE :) Len som to urobil tak, aby to fungovalo ok aj vo firefoxe. Mozem ti to vsetko (all hry) zabalit a poslat na mail, okolo 700kb
Cirdan
Profil *
jj.. pozeral a videl..... ale aj tak sa radsej opytam.... No bolo by dobre to s tym mailom....
na Cirdan@zoznam.sk ... dikes moc,,,,, :-))
peta
Profil *
Cirdan Udelame to jinak, ja to hodim na web
(stejne to mam v planu, ale jeste mam v planu asi 2-3 hry, neni cas)
http://www.volny.cz/peter.mlich/hry/hry.htm
posledni odkaz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0