Autor Zpráva
Jupíí
Profil
Dobrý den.
Mám stránku například: index.html, kde mám formulář. Když zadám do formuláře nějakou číselnou hodnotu tak se mi uloží do cookies a na stránce index2.html se mi zase načte. Takže, když zadám do index.html
2
a na stránce index2.html mi to napíše: máte 2 roky. Ale když tuto stránku opustím a přijdu na ni znovu napíšemi to je vám NaN ( nebo undetifet nebo jak se to píše ).
A já bych potřeboval aby tam vždy po uzavření a znovu otevření byl 0. Myslím že by tošlo jako je to TADY ale to že by mi to do tohe pole dalo při načtení stránky (onload), ale zároveň by to stisklo button aby se mi ta proměnná 0 poslala přes cookie do index2.html

Předem děkuji všem co si s mým problémem budou lámat hlavu.
peta
Profil
onneco="seznamfunkci"
seznamfunkci = aaa();bbb();ccc();
seznamfunkci = ddd();
function ddd() {aaa();bbb();ccc();}
peta
Profil
Jupíí
NaN ( nebo undetifet nebo jak se to píše ).
NaN = neni mozne spocitat
undetifet = un + define + d, definice znas ze skoly, un je zapor

"Ale když tuto stránku opustím a přijdu na ni znovu napíšemi to je vám NaN"
Tak mas nastaveno cookies tak, aby se it mazalo. a to bud javascriptem nastavujes cas vyprseni nebo ve www prohlizeci.

"A já bych potřeboval aby tam vždy po uzavření a znovu otevření byl 0."
tak to tam samozrejme musis napsat. Jakpsatweb - javascript podminky. Kdyz se hodnota==undefined potom hodnota=0;

"při načtení stránky (onload), ale zároveň by to stisklo button aby se mi ta proměnná 0 poslala přes cookie"
explorer ti myslim takovou akci pri onload nedovoli, dokonce muze onload blokovat uplne. Je to pokus, jak zabranit otevirani pop-up oken pomoci JS pri nacteni stranky. Lze to obejit ale casovacem.
Viz minula zprava, jak se spojuji funkce.
Jupíí
Profil
peta

Jo to je ono přesně to jsem hledal. Moc děkuji. Asi bude nejlepší použít to hodnota==undefined potom hodnota=0;
Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0