Autor Zpráva
delo101
Profil
chcel by som niečo také že prejdem na obrázok a vedľa sa mi ukáže tá zväčšená časť. Niečo ako je tu:
http://www.trekbikes.com/int/en/bikes/2008/mountain_hardtail/3_series/ 3700wsd/ prejdi myšou na ten obrázok
Nox
Profil
To podle mě není založený na zvětšování, ale vedle malého obrázku kola je velký obrázek kola v divu, takže je vidět jen výřez a podle pozice kurzoru na obrázku se posouvá v tom divu ten velký...takže jakpsatweb.cz, google

chcel by som niečo
ještě že to víme
delo101
Profil
ale jak to mám nájsť ?
vertigo4
Profil
delo101
tak si to vypreparuj z kodu, ne?
delo101
Profil
už som to skúšal ale nejak to neviem, nejak mi to nefunguje pls nevedeli by ste mi dať ten kód?
vertigo4
Profil
delo101
pls nevedeli by ste mi dať ten kód?
to bych skúšal ako ty...
a co bych z toho měl, že bych ti tahal ze zdrojáku javascript?
delo101
Profil
ale tak ako ho mám dať ? no pls daj mi ten kód
vertigo4
Profil
delo101
hele, mám jiný věci na práci než tady zkoumat ze zdrojáku nějaký zvětšování... Pokud umíš číst, tak to z něj najdeš sám, ale jak je vidět, asi máš problémy...
delo101
Profil
ved skús to dať nekám a uvidíš že to nejde dám to a mám vedľa seba 2 obrázky a nič iné
vertigo4
Profil
delo101
ale jde, když to jde jim, tak proč by to nešlo? najdi si lepší výmluvu...
Nox
Profil
delo101
Zapracuj prosím na svém psaném projevu a vystupování

Jinak hledej např. JS - intervaly a časování, adresování, pozice kurzoru, CSS - pozicování, rozměry, overflow
delo101
Profil
super a budem to robiť 3 hod ne
Mistr
Profil
delo101
Nebo zkus kontaktovat zdejšího kolegu habendorfa, který něco takového před několika lety zpracoval.
vertigo4
Profil
delo101
Bože to si děláš srandu, ne? Já už sedím nad jedním problémem celý odpoledne, a taky tu neskuhrám...

Pokud máš líný mozek, tak si založ nové téma v sekci Práci a zakázky a pokud nabídneš slušnou odměnu, budu první, kdo ti to vypreparuje...
Nox
Profil
delo101
super a budem to robiť 3 hod ne
To snad nemyslíš vážně, lidi se ti tu snaží pomoct a ty je odbýváš svým sarkasmem

Proč se považuješ za tolik nadřazenýho ostatním, aby někdo jinej za tebe ty 3 hodiny dělal a ty
sis to pak pohodlně nakopíroval na web? Všichni ti tu i přes tvoje nevybíravé chování radili až až,
tak koukej teď makat sám!
delo101
Profil
ja viem čo tak reklama na stránke www.szolgai.sk na 3 naj navštevovanejších častiach stránky? kto mi to spraví aby to fungovalo. ďakujem
vertigo4
Profil
delo101
ale prosímtě... když už, tak si to dej aspon do té sekce Práce a zakázky...

— Moderátor (M): Už to tam je. —
delo101
Profil
už som to spravil neskôr dám link ako to vyzerá
peta
Profil
delo101
mozna jednodussi forma viz jakpsatweb - html - input type=image, tam to vraci souradnice x,y .

http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/js/jspriklady.htm
zoom - je to uprava kodu tusim ze stranky Habendorfa z diskuse.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0