Autor Zpráva
Petr Sikora
Profil
Nevim si rady s formulářem. Potreboval bych aby mi data s formulare po kliknuti odaslat se zobrazily na stejne strance na ktere je i formular.Neco jako mate tady na foru.....vypisete formular a po odeslani se ulozi na stranky s tim ze by se ukazalo i kolikaty dotaz to je v poradi....aby se ty dotazy radily pod sebe. Jsem zacatecnik. Diky za odpovedi
vertigo4
Profil
Petr Sikora
no, většinou se formulář neposílá na tutéž stránku, ale na jinou, kde proběhne script a pak se přesměruje zpět na tu původní, takže to ani nelze postřehnout... nauč se (nebo si najdi ukázky, návody) zápis/výpis do databáze... příspěvky se totiž neukládají rovnou do stránek, ale do databáze, ze které se následně vypíší... zkus se podívat třeba na interval.cz, je tam myslím o tomto dost článků
TSD
Profil
To se nedělá javascriptem, ale pomocí php.
Jde o to, že všechno, co tady vidíš - komplet obsah diskuse, pár set tisíc příspěvků, leží v databázi a když vybíráš témata, tak prakticky jen filtruješ to, co se ti z ní má vytáhnout. Vložení příspěvku = přidání jednoho řádku do tabulky v databázi.

Něco o php se dozvíš tady, více pak třeba tady.

Tohle javascript nedokáže, i kdyby se vmlich na hlavu postavil :)
vertigo4
Profil
ha, ani jsem si nevšim, že jsem v sekci javascript...
TSD
Profil
vertigo4
Kdybys nepředbíhal, věděl bys, kde jsi :)
peta
Profil
Petr Sikora
Rika se tomu guestbook. Tady je pouzito forum.
Ted uz vis, co hledas, takze to das do vyhledavace...
google.com php guestbook php example

TSD
Poslys, myslim, ze si budem muset promluvit o nasi uspesne se rozrustajici rodine a tvem nazoru, kdo se bude stavet na hlavu :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0