Autor Zpráva
Homoky
Profil
Ahojte všichni,
měl bych na vás prosbu. Potřeboval bych poradit. Na www.apple.cz jsem se domluvil s jejich webdesignerem, že mi poskytne kód kód k prvku Hot News Headline. Bohužel, ale nemá k těmto souborům přístup, protože na hosting má přístup pouze firma, která jim to dělala a majitel, který momentálně je v cizině.

Jednoduše se vás ptám, zda-li by bylo možné, ten prvek, kde se po určité době střídá text vygenerovat a vložit jej na vlastní stránku. Pokud by to bylo za rozumnou cenu, tak jsem ochoten i zaplatit, ale opravdu netuším, kolik by to mohlo stát. Jinak na www.apple.com je podobný, avšak podle mě propracovanější verze (tedy original), na www.apple.cz je pouze napodobenina.

Děkuji za kladné vyřízení

Petr Homoky

P.S. Zde ukazuji obrázek, jak prvek vypadá na www.apple.cz, podle něj si rychle zjistíte popřípadně jak vypadá ten na www.apple.com

yFang
Profil
Homoky
Ten script má jen vypisovat nějaké věty?
Homoky
Profil
yFang
Ano,
pouze věty a s nějakým hezkým přechodem, jako je u www.apple.com. Pokud by to bylo možné, tak to celé odkazovat na jednu stránku.
yFang
Profil
Homoky
Tak něco jsem zkusil vytvořit. Zatím se to tedy nevypisuje po písmenku, ale zkusím to nějak vymyslet.
http://labs.yellowfang.wz.cz/vypisovani-vet.html

vety = new Array(
  "Dobrý den, vítejte na stránkách.",
  "Naše firma prodává nejúžasnější výrobky.",
  "Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší služby."
  );

Do tohohle pole stačí přidat další věty.
Homoky
Profil
Takhle to suprově stačí. No kdyby jsi mohl, tak mě prosím kontaktuj na icq - 432-734-982

Za a se ti odměním a za b, měl bych ještě jeden návrh.
peta
Profil
Homoky
jakpsatweb - javascript - priklady - vypis nahodneho prislovi javascriptem
jakpsatweb - javascript - priklady - datum a cas
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#mssub8
- menu opacity - 4k

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0