Autor Zpráva
Markusis
Profil *
Ahoj, jak vyřešit zapeklitou věc,

Mám formulářové pole input

<input class="form_text" disabled="disabled" name="price" maxlength="50" value="0" type="text" id="id_total" size="10"  />


Mělo by se zobrazit jako needitovatelné pole s číslem 0 uvnitř, já tam ale vidím NaN a nejde s tím hnout. Když odstraním "disabled", tak to funguje.

Nevíte v čem je problém?
ShiraNai7
Profil
Tento kód se u mě zobrazí normálně...jako needitovatelné pole s číslem 0 uvnitř.

edit: co má toto společného s javascriptem?
Markusis
Profil *
Vyřešeno.

Všechny ostatní atributy NAME ve formuláři jsem měl ve formě pole, tzn. např. <input type="text" name = "pole["nazev_inputu_text"]" atd. U toho disabled jsem měl jen name="nazev_inputu_text" ... />

Nevím proč to tomu vadilo, když jsem formulář neodesílal, ale vadilo a náprava pomohla.
Markusis
Profil *
edit: co má toto společného s javascriptem?
Protože v encyklopedii mi to našlo NaN ve spojitosti s javascriptem.
Nox
Profil
Markusis
Pro needitovatelnost musíš použít readonly, disable ten prvek zruší, takže jakoby neexistuje - proto to posílá typ nelze spočítat
Nox
Profil
ShiraNai7
edit: co má toto společného s javascriptem?
Předpokládám že hodnotu používá v JS a tady to zamlčel, jinak by se o "NaN" nejspíš nedozvěděl
Markusis
Profil *
Předpokládám že hodnotu používá v JS a tady to zamlčel, jinak by se o "NaN" nejspíš nedozvěděl

Tak tak.


Pro needitovatelnost musíš použít readonly, disable ten prvek zruší, takže jakoby neexistuje - proto to posílá typ nelze spočítat


Díky moc!!!
peta
Profil
Markusis
input type hidden
jakpsaatweb - html - formulare - input

name = "pole["nazev_inputu_text"]"

name = "pole["
konec retezce, parametru

Co treba se priste podivat do JS konzoly, co hlasi za chybu a nasledne vypsat generovany kod alertem nebo do textarea?
Markusis
Profil *
Co treba se priste podivat do JS konzoly, co hlasi za chybu a nasledne vypsat generovany kod alertem nebo do textarea?

Samozřejmě, že mám debugger, alert hodil právě NaN.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0