Autor Zpráva
anybody
Profil
Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti se seBufferem http://xy.wz.cz/iframe/demo.html
Mám s ním trochu problémy. Problém je třeba se zobrazováním obrázků v IFRAME. Souvisí to se zapsanou cestou. Jeli absolutní, je vše OK. Jeli relativní, tak se obrázek nenačte.
Hlavní soubor stránky INDEX.HTML obsahuje menu a IFRAME do kterého se načítájí obsahové stránky. Ty obsahuji také cesty ke zdroji obrázku. Stránky se načtou a zobrazí ale mimo obrázků. Když upravím cestu k obrázku, tak se obrázky také zobrazí. Stránka s IFRAME, obsahové stránky, obrázky a seBuffer.js jsou v různých složkám na disku. Je to pracné a zdržující, pořád měnit cesty. Můžete mi někdo prosím poradit? Třeba něco dělám špatně, nebo je potřeba ještě nějak upravit ten JS. Děkuji.
Fred
Profil
Máš to někde online?
peta
Profil *
Jestli ty cesty nemas spatne :) Ona ceste relativni se bere od adresare ve kterem je dany soubor.
Vis, treba jsou tu machri, co maji CSS soubor v adresari css/ a nacitaji do pozadi divu obrazek pres background:url(...)
Jenze to maji asi takto:
index.htm (v nem odkaz na css css/style.css)
obrazky/ahoj.gif
css/style.css ( background:url("obrazky/ahoj.gif") )

a pak se muzou divit, ze nic :) protoze cesta se bere od souboru css, takze je nutne v nem mit odkaz na obrazek jakou "../obrazky/ahoj.gif"

Trreba mas nejaky podobny proglem, proto chce Fred videt konkretni zdrojak a ty cesty, protoze jen popis v tomto pripade nestaci
anybody
Profil
Omlouvám se za spoždění:
Tady je online provizorní ukázka: http://www.deltaforce.cz/martin/pokus/index.html
Zip ke staženi: http://www.deltaforce.cz/martin/pokus/pokus.zip
Diky.
martin@deltaforce.cz
Fred
Profil
Budeš muset bohužel použít tu absolutní cestu.
anybody
Profil
Rozumím, dobře. A je tu možnost vylepšit ještě ten script nebo s těmi cestami nemá nic společného a je to bez šance. To je vše na toto téma. Ještě jednou dík. Martin.
Fred
Profil
Šlo by doplňovat celou cestu do toho src, ale problém je, že už je doplněná prolížečem. To by se muselo otestovat online a mě teď momentálně hoří termín. Díval jsem se na to asi půl hodiny a nehnul jsem s tím. Zkus upravit tohle http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=40 07 pro src, pozor na tu Operu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0