Autor Zpráva
peta
Profil *
Potrebuji vedet, jak zapsat JS do CSS aby mi pripsal do nej radky. Pro smajliky mam tento zapis:
.s {background-image:url("smiles.gif");padding:2px 6px;font-size:12px;text-decoration:none}
.ml0 {background-position: -7px -7px}
.ml1 {background-position:-37px -7px}
.ml2 {background-position:-67px -7px}
.ml3 {background-position:-97px -7px}

.ml4 {background-position: -7px -37px}
.ml5 {background-position:-37px -37px}
.ml6 {background-position:-67px -37px}
.ml7 {background-position:-97px -37px}

a protoze krom 8, muzu mit 24, tak to nechci stale opakovat ale nejak elegantne jednim radkem v JS, jen nevim, jak to v tom CSS ohranicit, pripadne pres behaviour, jestli se to nedela?
Leo
Vsak to nebudete opakovat porad, ne jen jednou, v jednom css souboru. Napsat 16 radku kodu v CSS je urcite jednodussi nez tam bastlit JS nebo behavior (coz je totez), a navic to bude behat i s vypnutym JS. Leo
peta
Profil *
Leo: 16 radku, ale ja mam 24 smajliku :) Mi se to zda moc mit 24 podobnych radku... To je hned 1k kodu v css navic. Jako, mi je to celkem jedno, ze jo? 1k je nicka :)
Fred
Leo No jestli jde o smajlíky do nějaké textarey, stejně je tam asi bude doplňovat javascriptem, takže možná není vůbec potřeba, aby s vypnutým js vůbec na té stránce figurovali.
peta
Profil *
Fred: Treba to neni, ale omyl, ja tam mam php funkci pro konvert z textoveho na obrazek :) To nic, ja to necham tak, 24 radku zas tolik neni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0