Autor Zpráva
Routh
Profil *
Dobrý večer/ráno, mám problém s dropdown menu, když kliknu na Counter Strike tak by se měli zobrazit 2 pod odkazy a to: Servery a Novinky, ale nic se nezobrazí prosím o radu.

JavaScript kód:

function f(lol)
{
hm = document.getElementById(lol);
if(hm.style.display == "none")
hm.style.display = "block";
else
hm.style.display = "none";
}

PHP kód:

<?php

echo "
<div onclick='f('xx1')'><a href='#' target='_self'>Counter Strike</a></div>
<div id='xx1' style='display:none;'>
<a href='http://www.game-league.cz/servers.php'>Servery</a><br>
<a href='http://www.game-league.cz/news.php'>Novinky</a></div> ";

?>



Je to na adrese Game-League
Nox
Profil
Firebug hlásí chybu už u názvu funkce....stejně to není zrovna přínosný pojmenování (f)
peta
Profil
Routh
problem pri upravach s JS? pak se staci podivat, co hlasi JS konzola. Otazka pro tebe, co hlasi JS konzola?

stranka:
- FF, mala a kontrastne vuci pozadi necitel napismenka , uz v teto chvili bych se mohl na hledani spatne citelneho jakehokoliv napisu vykaslat... ale, ze ses to ty
Takze celou stranku oznacim mysi, tim se zajisti dostatecny kontrast, abych zjistil, ze to menu a napis jsou napravo.
Po kliknuti se mi objevi hlaska v JS konzoly:
Chyba: syntax error
Zdrojový soubor: http://game-league.cz/news.php
Řádek: 1, Sloupec: 1
Zdrojový kód:
f(

Po prozkoumani vlozeneho JS zjistuji, ze tam asi problem nebude. Takze problem musi byt na miste, kde se klika. Co na tom miste mas?
<div onclick="f(" xx1="" )=""><a href="#" target="_self">Counter Strike</a></div>
Co je na tom spatne?
<div onclick="f(" xx1="" )="">
Co konkretne?
<div ...> - OK
onclick="f("
xx1=""
)=""
3 ruzne vlatnosti
jakpsatweb - html - div
xx1 neni zadna vlastnost divu, ale lze ji pridat
)= neni zadna vlastnost divu, nelze ji pridat, protoze povolene nazvy zacinaji pismenem
f( je nejaka chyba. neco jineho je f()
"..." zacatek retezce a konec retezce. Vse za tim uz do retezce nepatri

google.com html validator
by ti tu chybu nasel take, pokud sve stranky delas html validni, bez chyb. A nedelas, mas jich tam 22 dalsich
Routh
Profil *
peta
Tento JS a PHP kód jsem našel tady na JPW od nějakého kodéra, tak nevim proč v tom jsou chyby.
JS jsem se naučil a ani nechci, nemam to zapotřebí umět každou blbost co mam na webu.
K té čitelnosti - mě je uplná putna jetli ted budu mít černý posadí a tmavě šedý písmo, protože mě ted jde o funkce a né o vzhled. Díky za vyřešení, páč tomu nerozumim.
peta
Profil
Routh
cemu nerozumis? HTML zapisu parametru?
<TAG parametr="hodnota">

<div onclick="f(" xx1="" )="">
<TAG parametr_onclick="hodnota f(" parametr_xx1="hodnota" parametr_)=="">
Uvozovky mame "..." , '...' a v pripade skladani "...\"...\"...", '...\'...\'...', "...'...'...", '..."..."...', '..."...\'...\'..."...', '..."...\"...\"...\'...\'..."...',
Jak jinak nez telepaticky bys chtel programu rici, ze tady opravdu nema retezec ukoncit, ikdyz mu tam legalne rikas tady skonci?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0