Autor Zpráva
lamatér
Profil *
Teď mě nepříjemně překvapil FF3 s tím, že pokud ukládám cookie, jak jsem to měl doteď a jelo to bez problému:
document.cookie = "cccookie = ahoj; expires="+denExp.toGMTString;
mi firefox dělá cookie přístupnou jen pro aktuální složku tedy:
/slozka/jina_slozka
namísto aby byla cookie přístupná pro každou doménu jak je tomu běžné u ostatních prohlížečů.
Hlavní problém je ale že mi vůbec nebere změnu domény na jinou...
snažím se na webu neco.domena.cz uložit cookie pro necojineho.jinadomena.eu
pokud chcete celý zdroj s cccokie na 9 dní
var denExp = new Date();
denExp.setTime (denExp.getTime() + (60 * 60 * 24 * 1000 * 9));
document.cookie = "cccookie = ahoj; expires="+denExp.toGMTString()+"; path=/; domain=domena.eu";

nevíte jak a jestli vůbec to lze uložit cookie jiné doméně tak aby to jelo i v FF3 ?
Leo
Profil
Docela bych se divil, kdyby cookie nastavena pro tu vasi domenu neco.domena.cz byla dostupna na domene necojineho.jinadomena.eu, to by byla bezpecnostni dira jak krava :-) Jedine, co muzete pozadovat, aby cookie nastavena rekneme na neco.domena.cz byla dostupna na necojineho.domena.cz, Leo
lamatér
Profil *
No taky mě to napadlo...
dělal jsem s tím pokusy o uložení cookie na jinou supdoménu tedy z 'neco.domena.cz' na 'necojineho.domena.cz' a taky nic
když předpokládám, že ten parametr domain skutečně existuje a má nějaký (jakýkoliv) jiný význam než jen trápit nebohé uživatele
mohl by někdy něco provést, jestli to ale v FF funguje, když už s tou cesto zachází takto nestandardně.
Je o tom na netu málo informací, tak jsem doufal že má někdo třeba nějakou osobní zkušenost.
Leo
Profil
Zkuste treba tohle

http://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

a najdete chybu, Leo
lamatér
Profil *
Tím jste myslel toto předpokládám: "For security reasons, the cookie is accepted only if the server is a member of the domain specified by the domain string."
regy
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli lze a jak povolit, aby se cookie z www.kablik.cz povolily ipro search.kablik.cz, nebo jak je z jedné té domény nastavit i na druhé?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0